4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Co Kupić? Allen Heath DX vs Pioneer vs Traktor
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-11-2017, 20:39   #1
B00M
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 15 Jan 2014
Miasto: Polska
Postów: 7
Tematów: 1
Podziękowań: 3
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
B00M 1
Allen Heath DX vs Pioneer vs Traktor

Cześć!

Zastanawiam się nad zakupem kontrolera z racji tego, że samo granie na oprogramowaniu przestało być wystarczające.

Głównym kryterium w tym przypadku jest możliwość grania na Traktorze, cena a także im większa liczba kanałów tym lepiej.


1) A&H Xone:DX - jedyne oferty jakie znalazłem to na serwisach zagranicznych. Czytałem wiele dobrych opinii na temat tego sprzętu - jednak ma on swoje lata, w związku z czym pozostaje jedynie opcja używanego sprzętu. Czy istnieje dobre mapowanie do Traktora? Jak wygląda kwestia sprowadzenia sprzętu zza granicy? Warto dać za niego kwoty z przedziału 1000-2000 zł? Na co trzeba uważać kupując taki kontroler za granicą?

2) Traktor S2 - minusem jest to, że tylko dwukanałowy jednak będzie b. dobrze współpracować z Traktorem.

3) Reloop Mixon 4 - najdroższy sprzęt spośród wszystkich. 4 kanały, całkiem bogate wyposażenie. Jak z trwałością?

4) Pioneer DDJ SB2 - cenowo bardzo ok, z tego co widziałem głównie przystosowany do oprogramowania Serato. Czy waszym zdaniem na warto zacząć od tego kontrolera?

Dzięki za odpowiedzi!

Last edited by B00M; 20-11-2017 at 20:42.
B00M jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents