4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - TranceXplosion Reborn
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-10-2017, 07:34   #93
malybu
..:: Aktywny ::..
  
 
Dołączył/a: 15 Jun 2010
Miasto: Poznań
Wiek: 35
Postów: 37
Tematów: 0
Podziękowań: 6
THX'ów: 26
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
malybu 1
Odp: TranceXplosion Reborn

Cytat:
Napisał Kameleon Zobacz post
Ja nie wiem jak to jest, że każdy jara się ASOTem wiedząc póki co tylko, że odbędzie się w Gliwicach i wystąpi Armin. Ja wiem, że Holender to nie tylko dobry DJ, ale i ikona muzyki trance, ale kurcze... tutaj za 99 zł jest line-up porównywalny do najlepszych trance'owych imprez na świecie. Ergo Arena też sprawdzona Póki co biletów poszło już sporo, ale powiem tylko tyle, że za chwilę nastąpi zmiana ceny

Dokładnie. Dawno takiego składu na polskim evencie nie było. Ja ostatnimi czasy odpuściłem imprezy masowe, trochę ekipy się wykruszyło, jedni poszli w inne gatunki inni przestali chodzić na imprezy, ale na takie wydarzenie warto się wybrać - ja np jadę sam z Poznania do Gdańska autem i po imprezie wracam Biorąc na zdrowy rozsądek ASOT i zakup biletu za 240 zł z ostatniej puli + dojazd + nocleg (jeśli ktoś jest z drugiego końca Polski) do tego dojazd na miejsce bo w Gliwicach już nie ma hotelu + sam wydatek na imprezie i miejscu (stawiam, że ceny będą zachodnioeuropejskie ) to z tego robi się taki wydatek rzędu dwóch dni na Sunrise Jestem też ciekaw jak to się ułoży frekwencyjnie bo obie imprezy są zbliżone terminami, a jak wiemy bilety na ASOT poszły w kilka minut. Taki mały ot offtop Życzę sobie, aby Menno de Jong zagrał seta takiego jak tutaj:

https://soundcloud.com/rave_on/menno...bosch-17052007

Last edited by malybu; 30-10-2017 at 07:51.
malybu jest offline   Reply With Quote