4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wiemy co zrobi CIA jeśli...
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-10-2017, 18:55   #9
Gordon_FreeMaN
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 34
Postów: 3 487
Tematów: 159
Podziękowań: 3 903
THX'ów: 3 605
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Odp: Wiemy co zrobi CIA jeśli...

Cytat:
Napisał dziodek1906 Zobacz post
jak się nie zna historii Polski to pisze się takie bzdury

no chyba że za pisanie takich bzdur PŁACI ci putin !

Łatwo być lewakiem w Kalifacie Niemiec , kasa ci się zgadza i masz wyprany mózg przez media lewackie

żal mi cię...

i proszę nie siej fermentu wśród POLSKIEJ młodzieży !
bo , nie wiem czy zauważyłeś, w Polsce nie rządzi już kasta pełowska i już bezkarnie NIE MOŻNA rozpowszechniać KŁAMSTW




poczytaj : Szef MON: Powstrzymaliśmy Rosję od dalszej agresji. Putin może nam grozić, ale nic nie może zrobić | Niezależna


powiem tak: widzac takie 'wypowiedzi' jakbym widzial siebie tutaj sprzed paru lat

oj oj.... jak to powiedzial Krzysztof Karon: jestem agentem wszelkich mozliwych wywiadow tylko zaden nie chce mi placic

moje poglady na polskiej scenie politycznej (nie tej z telewizji, uprzedzam wacka by w dole zostal, bo to gnoj i chlew jest) sa najblizsze panu Karoniowi, a on chyba do PO nie nalezy

kasa sie zgadza ale wypracowalem sobie to swoja ciezka praca w pocie czola - przyjedz w obcy kraj bez jezyka i opanuj go majac do pomocy tylko zeszyty ze szkoly i dobra pania z niemieckiego w technikum, bez niemieckiego dowodu (ktory tak naprawde jest swiadectwem folksdojczyzmu, bo moglbym miec ale mam w*****e w ten jak to okresliles, kalifat, przezyj dwie powazne przebyte choroby po ktorych w Polsce pozostaja slady w postaci braku nerki albo kulania do konca zycia i dziekuj Bogu ze miales szczescie ze poskladali Cie POLSCY lekarze, ktorzy wyposazeni czynia cuda, zdobadz umowe na stale w GmbH, nie przez leihfirme czyli posrednika.... Zdobadz to wszystko SAM a wtedy mozesz porozmawiac na cokolwiek w tej kwestii.
A nawiasem mowiac, c.h.u.j komu do tego.

Last edited by Gordon_FreeMaN; 27-10-2017 at 19:05.
Gordon_FreeMaN jest offline