4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - A State Of Trance 850 @ Arena, Miasto Gliwice
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2017, 23:00   #11
brzooskaa
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Apr 2008
Miasto: Łódź
Wiek: 34
Postów: 893
Tematów: 21
Podziękowań: 191
THX'ów: 849
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
brzooskaa 3
Odp: A State Of Trance 850 - GLIWICE

Cytat:
Napisał greeNew Zobacz post
Transmission w moje urodziny, ASOT w urodziny mojej kobiety. Niestety ASOT nie dla niej i tu pojawia się problem... mówi żebym jechał, ale wiadomo jak to brzmi z ust kobiet. Pomóżcie! XD
Mojej kobiety 1 event to był ASOT. Zabierz ją, to później co czwartek będzie Armina słuchać i sama będzie Cię wyciągać na takie rzeczy. To jest jak z piłką nożną, niby je na początku w****ia jak chłop siedzi i mecze ogląda, a jak kobieta z nim obejrzy 2-3 mecze to później we wtorki i środy siedzi tylko przed canal+ przed tv i jeszcze inne mecze na 2 laptopach. Po prostu na początku laski mają jakieś naklejone stereotypy ale jak zobaczą coś na własne oczy to starają się to zrozumieć i zaczynają ogarniać pewne tematy. Namów ją a Ty w ramach rewanżu idź z nią na jakieś pisiont twarzy greya czy tam pierwszą miłość i będzie git. A na pewno nie będzie żałować. Poza tym to nie SF z neerwo i fede le grandem które jest co roku tylko wydarzenie które znów na pewno prędko się nie powtórzy. Ja już całkowicie olałem te eventy bo przestało mnie to interesować ale 30 maja na pewno będę na ASOT 850.
__________________

Last edited by brzooskaa; 19-10-2017 at 23:05.
brzooskaa jest offline   Reply With Quote
brzooskaa dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents