4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Qlimax
Wątek: Qlimax
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-10-2017, 17:25   #21
IrY$
..:: true Member ::..
  
 
IrY$'s Avatar
 
Dołączył/a: 14 Mar 2010
Miasto: Gdańsk
Wiek: 30
Postów: 706
Tematów: 12
Podziękowań: 659
THX'ów: 135
Imię: Pafeu
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 4
Plusów: 1 (+)
IrY$ 1
HQ Odp: Qlimax

Cytat:
Napisał Dedicare Zobacz post
Atmo? A on tu skąd? Jak DaTweekaz mnie zaskoczyli ale w sumie zasłużenie się znaleźli to jego obecności ogarnąć nie mogę. Gość coś robił przez ten rok bo miałem wrażenie się zaginął
Tim jest moim zdaniem świetnym producentem i DJem. Byłem na QX '14 właśnie dla niego - dopasował się świetnie. Jego hity euphoric + późniejsze raw/rawphoric rozpie*dalały. Na pewno zrobi niezły dym, a z Basem to już będzie kosmos (Spirit of Hardstyle). Aż dla nich chyba się wybiorę!

Tweekazi mnie przerazili - nawet lubie ich, Tweekacore zabawne - no ale właśnie, zabawne... Oni są za słodcy i zbyt catchy. Mam nadzieje że dopasują się do Qlimaxa, a nie zrobią seta Heey-hoo...

Także jak na razie prezentuje się to tak:

- T&T - jak nie jeden to drugi, a finalnie obu, no ale na początek ok myślę.
- D-Block & S-Te-Fan - ee, po co oni, na QX '08 to fajnie polecieli, a teraz to słodkie nudne utwory, a ich album wieje nudą (odbijają się od Bigroomowych imprez do HS jak by chcieli przyciągnąć wiarę)
- Wildstylez - zasłużył po prostu, miał wiele wspaniałych produkcji
- Frequencerz - w tamtym roku polecieli także wyśmienicie, a The Unknown, ajć... Ludzie jednak narzekają że trzeci raz...
__________________
IrY$ jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents