4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Qlimax
Wątek: Qlimax
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-09-2017, 16:20   #7
_NIE_ZNAM_SIE_
:: ALE_SIE_WYPOWIEM
  
 
_NIE_ZNAM_SIE_'s Avatar
 
Dołączył/a: 08 May 2011
Miasto: Ziemia
Postów: 5 083
Tematów: 361
Podziękowań: 7 399
THX'ów: 16 007
Nominated Tematy Tygodnia: 6
Nominacje T.T. : 1 592
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 66
Plusów: 44 (+)
_NIE_ZNAM_SIE_ 44
Odp: Qlimax

Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
Dzięki za info. Właśnie sprawdziłem, na stronie "HardTripy" że ogólna cena uwzględnia już koszt dojazdu w obie strony, jak i cenę biletu. Jak tam z ludźmi jest ogólnie rzecz biorąc i relacje między nimi panujące? Szczerze mówiąc wśród swoich znajomych nie mam wielu ludzi, którzy preferują ten gatunek muzyki, ale można usiąść na spokojnie przy piwie i porozmawiać.
Ogólnie jak kumpel opowiadał to większość w busie z dragami, na samym evencie to podobno totalny odlot w tej kwestii. Chyba nie ma drugiego takiego eventu, gdzie po cichu jest podstawiany specjalny transport dla uczestników, bo ludzie nawet nie wiedzą jak trafić do domu. Głośno się o tym nie mówi ale Qlimax nawet w NL budzi wiele kontrowersji.
Mówię to co opowiadał mi znajomy, który rozmawiał na ten temat będąc na evencie. Ja nie byłem i nie widziałem jak to wygląda, ale podobno tyle naćpanej wiary to nie ma na żadej innej imprezie.
Tak czy siak też mam w planach pojechać może za rok. W Hardach kiedyś siedziałem, dzisiaj prawie wcale, ale show i cała oprawa, intra i aranżacja są koszmiczne.

Last edited by _NIE_ZNAM_SIE_; 19-09-2017 at 16:21.
_NIE_ZNAM_SIE_ jest offline   Reply With Quote