4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Angela Merkel zapowiada dodatkowe dotacje dla uchodźców
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-08-2017, 15:19   #17
Dave al Mine
..:: Elite VIP ::..
  
 
Dave al Mine's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Dec 2005
Miasto: B-B
Wiek: 35
Postów: 4 502
Tematów: 327
Podziękowań: 15 772
THX'ów: 3 538
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 4
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 81
Plusów: 72 (+)
Dave al Mine 72
Odwiedź profil Dave al Mine na Facebook
Odp: Angela Merkel zapowiada dodatkowe dotacje dla uchodźców

Cytat:
Napisał Uciex Zobacz post
Ci co pociągają za sznurki i tak mogą spać spokojnie, bo na pewno na swoich terenach jak i poza mają swoje prywatne "armię" ochroniarskie. Poza tym islamiści to zwykła dzicz. Albo dojdzie do tego, że będą ich łapać jak małpy, albo rozstrzelać pod przykrywką podejrzeń terrorystycznych. Co to dla ludzi,którzy rządzą Unia Europejska i USA (choć dzięki Trumpowi na razie nie mają takiej mocy jak wcześniej). Tam gdzie macki tych ludzi nie sięgają,możemy zauważyć dzięki furii lewackich mediów i partii politycznych.

---------- Post added 31-08-2017 at 16:12 ----------


W Korei północnej też żyją ludzie, a zachowują się jak sterowane roboty

Celem jest to, żebyśmy stali się niewolnikami dla ludzi, którzy są w to wszystko zamieszani. Nawet niedawno czytałem, że można falami dźwiękowymi zrobić z człowieka zombie bo mają wpływ na ludzki mózg. Ale co do tego nie jestem pewien.

A poza tym przyrost naturalny na ziemi tak rosnie, że obawiają się o zasoby naturalne takie jak woda. Dlatego uważają, że potrzebna jest depopulacja.
a o HAARPie też czytałem ...o zmianie częstotliwości 432Hz na 440Hz i o fluoryzacji
__________________
Dave al Mine jest offline