4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - TranceXplosion Reborn
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-08-2017, 13:40   #71
brzooskaa
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Apr 2008
Miasto: Łódź
Wiek: 34
Postów: 893
Tematów: 21
Podziękowań: 191
THX'ów: 849
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
brzooskaa 3
Odp: TranceXplosion Reborn

Cytat:
Napisał trance77 Zobacz post
Hmmm... Nie śledziłem co prawda mocno /więc mogłem przeoczyć/, ale nie zauważyłem tu "niezadowolonych komentarzy" od osób które /zupełnie niepotrzebnie zresztą/ zabierały się za "promowanie Trance" na Sunrise - więc może po prostu line up im pasuje i się wybierają . Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - Na Ferrym byłem w lutym we Wrocławiu, na Cosmic Gate i Arctic Moon miesiąc temu w Boszkowie, za Marcusem nie do końca przepadam. Tak naprawdę ciekawi mnie na ten moment Menno de Jong i Tracid /na jego występach byłem kilkukrotnie i jakoś mi się nie nudzi/. Ogólnie line up ok - i zapewne pojawiłbym się, gdyby nie termin. Liczę się z tym, iż mogę spotkać się krytyką i hejtem /bo to modne teraz/ - ale wtedy jest Adwent - a że jestem katolikiem to odpuszczam .
Za to ze jesteś katolikiem to Cię nikt nie zhejtuje, ale za to ze twierdzisz ze nim jesteś, a nie znasz przykazań koscielnych juz tak. Juz wiele lat temu zniesiono ten zakaz dla katolików.

Rafa Martini, ja miałem na mysli tylko line up, bo większość osób wie jak wyglądały ostatnie edycje TX i inne imprezy pana Szwarca.
__________________
brzooskaa jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali brzooskaa za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents