4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - TranceXplosion Reborn
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-08-2017, 11:24   #69
trance77
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 08 Aug 2008
Miasto: Otwock
Wiek: 46
Postów: 497
Tematów: 22
Podziękowań: 3 206
THX'ów: 360
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 2
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 55
Plusów: 10 (+)
trance77 10

Nagrody Użytkownika

Odp: TranceXplosion Reborn

Cytat:
Napisał brzooskaa Zobacz post
Hehe, pomijam fakt że Paweł Sz. to robi a to nie daje gwarancji, że event się odbędzie, ale komenty ludzi na temat line upu tej imprezy mnie ***********ją :D Jak na Sunrise nie ma trancu to płacz, że "sam big rum a trans jest najlepszy i jego miejsce jest na parkingu!!" a jak w końcu jest w PL taki line up, że gdyby podobny dać w Pradze to każdy by się jarał, to oczywiście widać wszędzie komentarze "słabo, nie opłaca się jechać, nic w tej Polsce nie ma" itp. I tak jak kiedyś byłem wielkim fanem trance to się zgadzam z tym, że w Polsce 90 proc słuchaczy tego gatunku i pochodnych to naprawdę mają coś z deklem. Nic nie robią to źle, jak na Sunrise robią trance tylko w niedziele to źle, (choć nie mieli innego wyjścia, kto wie czy SF jeszcze by istniał gdyby nie zmiany od 2013 r) ale jak już coś jest i było nie było line up wygląda naprawdę dobrze to też źle.
Hmmm... Nie śledziłem co prawda mocno /więc mogłem przeoczyć/, ale nie zauważyłem tu "niezadowolonych komentarzy" od osób które /zupełnie niepotrzebnie zresztą/ zabierały się za "promowanie Trance" na Sunrise - więc może po prostu line up im pasuje i się wybierają . Jeśli mogę wyrazić swoją opinię - Na Ferrym byłem w lutym we Wrocławiu, na Cosmic Gate i Arctic Moon miesiąc temu w Boszkowie, za Marcusem nie do końca przepadam. Tak naprawdę ciekawi mnie na ten moment Menno de Jong i Tracid /na jego występach byłem kilkukrotnie i jakoś mi się nie nudzi/. Ogólnie line up ok - i zapewne pojawiłbym się, gdyby nie termin. Liczę się z tym, iż mogę spotkać się krytyką i hejtem /bo to modne teraz/ - ale wtedy jest Adwent - a że jestem katolikiem to odpuszczam .
trance77 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali trance77 za ten post: