4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Tomorrowland 2017 @ Boom
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-07-2017, 20:18   #50
kiszendor
..:: Klubowicz ::..
  
 
kiszendor's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Jul 2009
Miasto: Zabrze
Postów: 661
Tematów: 28
Podziękowań: 839
THX'ów: 319
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 36
Plusów: 9 (+)
kiszendor 9
Odwiedź profil kiszendor na Facebook Odwiedź profil kiszendor na Youtube Odwiedź profil kiszendor na Soundcloud.com
Odp: Tomorrowland 2017 @ Boom

Cytat:
Napisał hustlazz Zobacz post
Witam,

Wytłumaczy ktoś sensownie jak kształtują się koszta wyjazdu na tegoroczny TL ? Jestem świeżakiem nigdy nie byłem a z roku na rok co raz większe chęci. Dlatego chciałbym się zorientować z jakimi kosztami się liczyć.

Chodzi o:

- Przelot w obie strony
- Bilet na wszystkie dni
- Jeśli to możliwe to #protip odnośnie noclegu
- Gadżety festiwalowe
- Na co uważać
- Jak z alko na terenie głównej sceny i pozostałych.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Z góry dziękuję
Szukanie w google..pierwszy link: Tomorrowland - jak kupić bilety, ile kosztuje festiwal, jak dojechać?
Wszystko opisane.

Cytat:
Napisał Craftek Zobacz post
Nie przesadzajmy, przecież Tomorrowland miało w tamtym roku trzy streamy z trzech różnych scen jednocześnie, na głównym streamie leciał cały czas mainstage i całe sety djów, więc nie nazywajmy tego ochłapami. Z tym boom na festiwale się zgodzę, wskazuje na to choćby licznik odtworzeń poszczególnych aftermovie z poprzednich lat (z roku na rok coraz niższy) czy nikłe zainteresowanie tematem na tym forum.
Z tym streamem przyznam się do błędu ;-) Kiedyś parę lat wstecz, stream był..no i tyle można było o nim powiedzieć. Dlatego potem już nie sprawdzałem co dalej bo jakoś mi się odechciało ;-) Kiedyś a teraz to niebo a ziemia.
__________________

Last edited by kiszendor; 29-07-2017 at 20:25.
kiszendor jest offline   Reply With Quote