4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Wybieramy Uploadera : D
Wątek: Dyskusja Wybieramy Uploadera : D
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-05-2017, 21:13   #12
lukluk007
Hardstylowy RozpierBond
  
 
Dołączył/a: 18 Nov 2015
Miasto: Ruda Śląska (Halemba)
Wiek: 30
Postów: 2 304
Tematów: 412
Podziękowań: 1 330
THX'ów: 15 302
Nominated Tematy Tygodnia: 20
Nominacje T.T. : 1 886
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 29
Oznaczeń w tematach: 215
Plusów: 1100 (+)
lukluk007 1100
lukluk007 1100lukluk007 1100lukluk007 1100
Odp: Wybieramy Uploadera : D

Kurcze nie wiem co napisać. Zaskoczyliście mnie strasznie. Mam tu na myśli @christ0ffa oraz @Vinylside'a.
Poważnie mnie zatkało, ale z drugiej strony jest mi bardzo miło. Mnie cieszą najbardziej takie "małe rzeczy" od razu jestem cały happy i w skowronkach, a poza tym świeczki w oczach już stoją.

Korzystając z okazji chciałbym dodać tylko tyle, że utwory, które dodaje na forum są takie za jakie sam przyznałbym wrzucającemu "Thanks" lub nominowałbym temat do "Tematu Tygodnia".
Mimo, że bywa tak, wchodząc na strony ukazują się interesujące tracki to nie wrzucam wszystkiego jak leci tylko wybieram 2-3 utwory i dodaje. (Pomijając epki). Ostatnio nawet w Trance zdarzyło mi się wrzucić dwie.
Czasem też po prostu dziele się linkami do utworów na SB i opisuje co gdzie i jak.
Przepraszam moderatorów za to, że poświęcają swój cenny czas na edytowanie tematów przez moje niedopatrzenie (oczywiście nie celowe), który to czas mogliby przeznaczyć na przyjemniejsze sprawy, dla rodziny etc.

Przejdźmy do sedna sprawy bo litania się zrobi (mógłbym dziękować i pisać w nieskończoność o tym jaki to nie jestem zadowolony, a zarazem zdziwiony). Jak to mama mówi "Szkoda, że tak w szkole nie pisałeś jak teraz klepiesz w te klawiature"

Moje trzy propozycje to osoby, których uploady w zdecydowanej większości pasują mojemu gustowi i często wracam do tematów zakładanych przez tych użytkowników. Opieram swoje głosy na działach do których zaglądam czyli do Hardstyle/Hardcore oraz Trance.

Pierwszą osobą jest @KonFish natomiast drugim użytkownikiem tego elitarnego forum, którego obdarzę swym głosem jest @Szeptucha. Do tego grona zaliczam również @jezier28.

Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.

Last edited by lukluk007; 30-05-2017 at 21:41.
lukluk007 jest offline   Reply With Quote
lukluk007 dostał 7 podziękowań za ten post.