4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Program FL Studio 12 Problem z klockami.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-05-2017, 20:07   #13
Tauber
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Tauber's Avatar
 
Dołączył/a: 24 May 2007
Miasto: Poznań
Wiek: 39
Postów: 841
Tematów: 94
Podziękowań: 1 354
THX'ów: 77
Imię: Robert
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Tauber 53
Odwiedź profil Tauber na Youtube
Odp: FL Studio 12 Problem z klockami.

Cytat:
Napisał Hidden Zobacz post
Chyba dla każdego użytkownika FL'a była to tragedia, również dla mnie. Nie jest łatwo zmienić kilkuletnie przyzwyczajenia. Trzymałem się starych wersji programu, byle tylko zachować klocki, ale w końcu nowa playlista mnie "dopadła". Dzisiaj pracując na klockach czułbym się ograniczony. Wszystko jest kwestią czasu.

Ja też nie mam tego pliku w rejestrze. To prawdopodobnie zależy od wersji programu. W FL 10 mogłeś przywrócić klocki w opcjach, pierwsze wydania 11-stki pozwalały na trick zaprezentowany w filmie, ale później klocki zniknęły na dobre. Pozostaje ci cofnąć się przynajmniej do FL 10 albo pogodzić ze zmianami.

W najnowszym FL'u możesz skorzystać z udogodnienia w postaci playlisty naśladującej jej dawną odmianę (przynajmniej tak piszą). Menu File > New from template > Other > Blocks

Ponadto dobrze będzie, jeśli obejrzysz ten filmik: https://youtu.be/vdKkNyphr7c
Ta opcja Other > Blocks mało zmienia, bo nadal nie widać klocków. U mnie przesiadka jest z FL 9, na FL12. Spoko pooglądam kilka tutoriali i jakoś po czasie się przyzwyczaję, a zarazem nauczę nowej formy układania na playliście. Ten filmik widziałem kilka dni temu na szybko, a w wolnej chwili oglądnę cały. Dzięki za odpowiedzi
Tauber jest offline   Reply With Quote