4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Go Hardwell or Go Home @ Tauron Arena, Kraków
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-05-2017, 23:55   #42
John Melts
Very Important Person
  
 
John Melts's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Oct 2013
Miasto: Bełchatów
Wiek: 31
Postów: 3 900
Tematów: 608
Podziękowań: 1 784
THX'ów: 7 441
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 150
Imię: Adrian
Wzmianek w postach: 24
Oznaczeń w tematach: 50
Plusów: 92 (+)
John Melts 92
Odp: Go Hardwell or Go Home @ Tauron Arena, Kraków

To był mój pierwszy "event" Jako pierwszy Harwell, mój król... no co tu dużo opowiadać... było epicko i nieziemsko nie mogło być lepiej... dużo oczekiwanych ID, świetne dobrze znane bigroomowe kawałki, które kocham i oczywiście nie mogło zabraknąć mega energicznej końcówki hardstylowej !!! Ciary od początku do końca !!! Tauron Arena serio udowodniła Robbertowi, że jednak Polacy potrafią bawić się całkiem na dobrym poziomie Chłopak był bardzo zadowolony i zdziwiony z krakowskiej publiczności.
Jednakże Kill The Buzz też zrobił dobry "grunt pod interesy". Szkoda, że trochę mało się odzywał po za pucio hendz ap i łan ciu tri let's go :D ale było też wysokachno !
Jestem niesamowicie zadowolony i przede wszystkim dumny ze wszystkich co uczestniczyli w tej niesamowitej imprezie. Byłem także szczerze pozytywnie zaskoczony, że pośród nas jest tak wielu rzekłbym "ukrytych dużo pokojowców jak ja".
Chciałem dodać, że organizatorzy imprezy spisali się na piątkę z plusem. Wszystko szło w miarę sprawnie, no ale ludu było od groma więc trzeba było swoje postać
Wielkie podziękowania hmm za odwagę czy też za szczerą podzielność poglądów oraz sympatycyzm do naszego kochanego gatunku jakim jest "Duży Pokój i Holandia" dla użytkownika tej witryny, którym jest Michał @ᵴнᴀᴘоᴠ1996; . Oby więcej takich właśnie imprez u nas się odbywało i do zoba następnym daj boże razem !
Pozdrówki i Ave duży pokój i holandia #ELO !

Last edited by John Melts; 08-05-2017 at 00:03.
John Melts jest offline   Reply With Quote
John Melts dostał 3 podziękowań za ten post.