4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-04-2017, 18:05   #10
Keira_Knightley
Banned
  
 
Dołączył/a: 04 Jun 2008
Miasto: chwilowo jeszcze Lublin
Wiek: 34
Postów: 732
Tematów: 23
Podziękowań: 700
THX'ów: 240
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 4 (+)
Keira_Knightley 4
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe

Cytat:
Napisał Kładżło Asamoła Zobacz post
[B]Dziękuję januszu futbolu, że przyznałeś się do pisania durnot - na tyle mogłeś sobie pozwolić ze swoją logiką pseudoznawcy i napinacza - sprawdź sobie liczbę bramek w ostatniej kolejce Serie A a potem pisz bzdury na jakiś temat.
To teraz ty posłuchaj wielki znawco. Nie przyznałem się do "pisania durnot" tylko do niewłaściwego doboru słów. Gdzie się napinam? Kolejna brednia. Stwierdzam stan faktyczny.

Miałem na myśli rozgrywki międzynarodowe, nie ma tutaj znaczenia ile bramek padło w ostatniej kolejce Serie A. Z resztą rozmawiamy tutaj o Lidze Mistrzów i parach półfinałowych.

Cytat:
Napisał Kładżło Asamoła Zobacz post
nie śledzę ale jestem januszem więc muszę się wypowiedzieć
No widzisz czarnuchu i sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie napisałem, że W OGÓLE nie śledzę tylko NA CO DZIEŃ nie mam z nią do czynienia - to jest definitywna różnica.

Tak w ogóle, które zdanie z mojej interpretacji ustawienia Juventusu było nieprawdziwe skoro:

Cytat:
Napisał Kładżło Asamoła Zobacz post
Nie denerwuj się tylko przestań się wypowiadać na tematy o których nie masz w ogóle pojęcia.
Bez przerwy przywołujesz ten nieszczęsny pierwszy post. Odpuść sobie, to mamy już za sobą, z tego już się wytłumaczyłem. Teraz czekam na argumenty z drugiej wypowiedzi odnośnie mojej interpretacji ustawienia gry Juventusu.


Cytat:
Napisał Kładżło Asamoła Zobacz post
Przecież Mandzukić częśto haruje w obronie, żeby za chwilę strzelić gola jak to było ostatnio w ostatnim meczu.
Nie wiem do którego mojego stwierdzenia odnoszą się te słowa, przecież ja tego nie neguję.

Ogólnie jesteś ciężkim człowiekiem do dyskusji. Jak tak bardzo chcesz napisz coś jeszcze, odniosę się do tego i na tym skończę "dyskusję" z tobą.

Last edited by Keira_Knightley; 26-04-2017 at 18:08.
Keira_Knightley jest offline   Reply With Quote