4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-04-2017, 15:58   #9
Wojtek Szczęsny
..:: Klubowicz ::..
  
 
Wojtek Szczęsny's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody
Wiek: 33
Postów: 11 318
Tematów: 2198
Podziękowań: 25 930
THX'ów: 116 482
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 168
Imię: Kładżło
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 59
Plusów: 950 (+)
Wojtek Szczęsny 950
Wojtek Szczęsny 950
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe

Cytat:
Napisał WiecznyStudent Zobacz post
winny jestem małe sprostowanie - rzeczywiście stwierdzenie, że Juventus muruje bramkę może być chybione, bardziej kierowałem te słowa w odniesieniu do ligi włoskiej, jako całości. Bardziej chodziło mi o to, że budowanie zespołu w Serie A zaczyna się od bramki i obrony. Włosi zawsze byli znani z solidnej defensywy.
Dziękuję januszu futbolu, że przyznałeś się do pisania durnot - na tyle mogłeś sobie pozwolić ze swoją logiką pseudoznawcy i napinacza - sprawdź sobie liczbę bramek w ostatniej kolejce Serie A a potem pisz bzdury na jakiś temat.

Cytat:
Napisał WiecznyStudent Zobacz post
. To, że w składzie Juventusu znajduje się czterech nominalnych napastników wcale nie oznacza, że cała trójka gra w ataku..

Napisałem ofensywnych graczy myśląc, że zczaisz o co chodzi. Przecież Mandzukić częśto haruje w obronie, żeby za chwilę strzelić gola jak to było ostatnio w ostatnim meczu. Naucz się czytać ze zrozumieniem Chyba musisz się cofnąć do podstawówki



Cytat:
Napisał WiecznyStudent Zobacz post
Nie śledzę na co dzień ligi włoskiej, ale wiem w jakim ustawieniu gra Juventus i w jakim ustawieniu zagrała Stara Dama w rewanżu.
nie śledzę ale jestem januszem więc muszę się wypowiedzieć


Doskonale wiem jakim ustawieniem gra Juve i właśnie zmieniło się one na stałe (wcześniej czasem grali 4-3-3) z 3-5-2 na mocno ofensywne 4-2-3-1. Allegri nie chciał posadzić na ławce Mandzukića jednocześnie mieć w pierwszym składzie Dybale i Higuaina Przecież to logiczne, że to formacja do ciśnięcia przeciwnika. Nie denerwuj się tylko przestań się wypowiadać na tematy o których nie masz w ogóle pojęcia.


Last edited by Wojtek Szczęsny; 26-04-2017 at 16:08.
Wojtek Szczęsny jest offline   Reply With Quote