4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-04-2017, 14:36   #7
Keira_Knightley
Banned
  
 
Dołączył/a: 04 Jun 2008
Miasto: chwilowo jeszcze Lublin
Wiek: 34
Postów: 732
Tematów: 23
Podziękowań: 700
THX'ów: 240
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 4 (+)
Keira_Knightley 4
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Pary Półfinałowe

Cytat:
Napisał Kładżło Asamoła Zobacz post
Juventus gra 4ką ofensywnych graczy (3 napastników plus wahadłowy Cuadrado).
Człowieku tym zdaniem udowodniłeś, jakim ty jesteś znawcą. Nie śledzę na co dzień ligi włoskiej, ale wiem w jakim ustawieniu gra Juventus i w jakim ustawieniu zagrała Stara Dama w rewanżu. Juventus gra jednym napastnikiem najbardziej wysuniętym, którym jest Higuain, natomiast wspomaga go z tyłu (jako ofensywny pomocnik/fałszywy napastnik) Dybala, a po bokach grają Cuadrado i Mandżukić, za nim dwójka defensywnych pomocników. To, że w składzie Juventusu znajduje się czterech nominalnych napastników wcale nie oznacza, że cała trójka gra w ataku. Stwierdzenie, że Juve gra trzema napastnikami jest zdecydowanym nadużyciem, dostosowują oni ustawienie do sytuacji na boisku (czytaj wyniku, standardowe ustawienie 1-4-2-3-1) i rywala, a w meczu z Barceloną ta trójka bardziej cofała się do Pjanićia i Khediry, więc z Barcą Juve na pewno nie grało trzema napastnikami. Te jedno zdanie już Cię dyskwalifikuje do dalszej dyskusji. Wielki fan Juventusu nieznający ustawienia w jakim gra jego ulubiona drużyna.

Na tym jednym zdaniu zaprzestałem czytania tych dalszych głupot, ale winny jestem małe sprostowanie - rzeczywiście stwierdzenie, że Juventus muruje bramkę może być chybione, bardziej kierowałem te słowa w odniesieniu do ligi włoskiej, jako całości. Bardziej chodziło mi o to, że budowanie zespołu w Serie A zaczyna się od bramki i obrony. Włosi zawsze byli znani z solidnej defensywy.
Keira_Knightley jest offline   Reply With Quote