4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Polska mentalność muzyczna, polscy artyści za granicą i disco-polo vs EDM.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-04-2017, 13:43   #9
Kajjj
..:: true Member ::..
  
 
Kajjj's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jan 2013
Miasto: B-stok
Wiek: 29
Postów: 468
Tematów: 35
Podziękowań: 1 607
THX'ów: 68
Imię: Karol
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 32
Plusów: 4 (+)
Kajjj 4
Odp: Polska mentalność muzyczna, polscy artyści za granicą i disco-polo vs EDM.

W moim otoczeniu cały czas próbuję zaszczepić znajomych muzyką poprzez wysyłanie linków ze świeżynkami i klasyczkami, które mi się podobają, wrzucając muzę do samochodu swojego lub mojego kierowcy, posty na fb, krótkie filmiki na snapchacie itp. Niestetym, gdy wyłapię jakąś perełkę (nie ważne czy to house, trance czy trap, dnb, techno itp) którą słucham a raczej katuję dniami i nocami ludzie nazywają to łupanką, jeb jeb jeb, techno i najlepiej już wspomnianego Cypisa lub disco polo (też czasami posłucham jak są jakieś urodziny lub inne tego typu imprezy) no ale nie można non stop tego samego. To się nazywa bycie ograniczonym muzycznie..

Krew mnie zalewa jak wrzucę piosenkę (autentycznie tak było) - Lean On w marcu na fb dostaje 5 lajków, 1 znajomy mówi, że mu się podoba a kilka miesięcy później jakiś osobnik wrzuci to samo bo w radyjku poleciało ale w link nie chciało się kliknąć. Nie płaczę tu, że mam niedostatek polubień na fb tylko są pojedyncze jednostki z którymi mogę śmiało porozmawiać, powymieniać się muzyką.

Trochę chaotycznie napisane ale mam nadzieję, że zrozumiecie.

Last edited by Kajjj; 09-04-2017 at 13:45.
Kajjj jest offline   Reply With Quote
Kajjj dostał 3 podziękowań za ten post.