4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix Team presents Club Legends #001 - André Tanneberger (2017)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-03-2017, 08:02   #23
Hanuk
Johny Ki
  
 
Hanuk's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Jan 2010
Miasto: Bielsko-Biała
Wiek: 45
Postów: 2 237
Tematów: 212
Podziękowań: 45 854
THX'ów: 1 827
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 29
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 53
Plusów: 2 (+)
Hanuk 2
Odwiedź profil Hanuk na Facebook Odwiedź profil Hanuk na Youtube Odwiedź profil Hanuk na Mixcloud
Cool Odp: 4Clubbers Hit Mix Team presents Club Legends #001 - André Tanneberger (2017)

Gratuluję pomysłu. Przesłuchałem cały mix i przyznam, że mi się podoba. Jak już ktoś wcześniej napisał trudno zebrać te najlepsze utwory Andre w jednym secie 80 minutowym. Pewnie jakby zrobić 30 sekundowe wstawki może by i to upchał, ale wtedy stracimy cały klimat i urok poszczególnych utworów, a tutaj ATB w tym nigdy nie zawodzi.

Przy okazji dzięki MΔKAVΞLI za udostępnienie vinyl mixa. Dorzucam video:

A ja mam jeszcze coś dla Was. Wygrzebałem w starych zasobach .mp3 mix, który nagrałem w roku 2003. Zawiera więc utwory do tego właśnie roku, myślę, że przypadnie Wam do gustu Pamiętam też, że dałem go Andre po jego występie w Silverze w Bielsku-Białej w 2006 roku, pewnie trafił do kosza, ale co tam

Zapraszam do odsłuchu:
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]
Hanuk jest offline   Reply With Quote
Hanuk dostał 10 podziękowań za ten post.