4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Radio samochodowe
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-02-2017, 22:02   #6
Thomas Grand
Music Producer
  
 
Thomas Grand's Avatar
 
Dołączył/a: 16 May 2011
Miasto: Poland,Poznań
Wiek: 31
Postów: 1 549
Tematów: 294
Podziękowań: 2 249
THX'ów: 5 461
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 176
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 29
Plusów: 135 (+)
Thomas Grand 135Thomas Grand 135
Odwiedź profil Thomas Grand na Youtube
Odp: Radio samochodowe

Witam. Z zestawu którego podałeś mogę Ci śmiało polecić z życiowego jak i firmowego doświadczenia bo zajmowałem się montażem car audio przez 2 lata, odtwarzacz sony. Wiele ustawień dźwięku sterowanie EQ kilka pasm,podbicie niskich tonów fukcją mega bass wiele ustawień wyświetlacza, sterowanie subwooferem...
Jakość dźwięku bardzo dobra

A teraz radia słabe:
BLAUPUNKT Tokyo 110 - Odradzam to radio jedynie nadaje sie dla starszych osób, którym nie zależy na super jakości oraz na zmienianiu tylko głośności jest tak biedne to radio.

JVC KD-X130 - Niestety ale ten odtwarzacz jakością dźwięku nie wiele róźni się od Blaupunk'ta wyżej, delikatnie gra lepiej ma troszeczkę więcej ustawień ale nic szczególnego.

VORDON HT-896B - 4x60 ? Te chińskie radia mają tak naprawdę 4x15w i 4 kanały podpięte pod jeden, nie posiadają nawet końcówki mocy tylko malutką płytkę ważą tyle co rolka papieru toaletowego.
Na reklamach, na wyświetlaczu są takie super a po podłączeniu grają gorzej niż radio fabryczne z calibry.

Propozycja odemnie:

PIONEER MVH-190UB - Montowałem niedawno znajomemu w aucie, gra bardzo dobrze z fabrycznymi głośnikami E39, dużo ustawień, dobra jakość dźwięku.

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/r...neer-mvh-190ub

Cena: 219,-

Osobiście używam Sony CDX-G1101U - Gorąco polecam, jednakże kosztuje 319zł...
Karbonowe wykończenie o którym wspomniał sąsiad wyżej nie rzuca się tak mocno w oczy, jak na reklamie. Wrzucam moje fotki radia poniżej.

Sony CDX-G1101U - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD




Wiele także zależy od tego jakie masz auto, jakie masz w nim głośniki... ?

Z zestawu który podałeś ja osobiście brałbym sony, mają dobre końcówki mocy i grają bardzo dobrze.

W pioneerach niestety padają często porty USB - ERROR 19


Jeśli będziesz miał większy budżet także śmiało mogę polecić Alpine.

Pozdrawiam.
__________________

Last edited by Thomas Grand; 26-02-2017 at 09:59.
Thomas Grand jest offline