4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie [ZAMKNIĘTY] Planeta (Stalowa Wola)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-02-2017, 21:25   #63
Frozen
..:: Klubowicz ::..
  
 
Frozen's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: Byca Wieś Gorzyce
Wiek: 32
Postów: 12 382
Tematów: 520
Podziękowań: 4 458
THX'ów: 11 205
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 145 (+)
Frozen 145Frozen 145
Odwiedź profil Frozen na Facebook Odwiedź profil Frozen na Twitter Odwiedź profil Frozen na Last.fm Odwiedź profil Frozen na Mixcloud
Odp: [ZAMKNIĘTY] Planeta (Stalowa Wola)

Cytat:
Napisał FazZi85 Zobacz post
Serio? He he, przecież tam ludzików było zawsze zadowalająco. Hmmm co się stało?
Jak ja zaczynałem jeździć do Planety, jakoś w roku 2006/2007, to były imprezy w piątki (Minimal, Techno, Tech House, House, Progressive), w soboty (hity, eska itd.) i w niedziele (disco, lata 80 i 90 - retro).
Bywałem tam swojego czasu w każdy piątek, sobotę i niedziele. Techniczne piątki i lajtowe niedziele były MAGICZNE i WYJĄTKOWE (brakuje mi tego, serio było super! Muzyka, klimat - meeeegaa!! )
I ZAWSZE full ludzi (nie dało się przejść, imprezy do 5/6 rano z pełnym parkietem często)
Jednakże od 3-4 lat zaczęło co raz mniej ludzi tam jeździć, doszło do sytuacji, że zrezygnowano z imprez w piątki i niedziele. Lokal był czynny tylko w soboty. Ale i w soboty zaczęło ludzi ubywać, frekwencja spadała drastycznie do baaardzo niskiego poziomu. Spadła do tego, że najzwyczajniej w świecie mało kto tam bywał no a co za tym idzie właścicielom przestało się to opłacać. I tak zmieniła się*Planeta w SKR Stalowa Wola.
__________________
Frozen jest offline   Reply With Quote