4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł DMA's Top 15 – styczeń 2017
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-02-2017, 09:48   #5
MKL.
Dance Music Aristocracy

MKL.'s Avatar

Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Tematów: 414
Podziękowań: 3 887
THX'ów: 11 409
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 531
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 56
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Odp: DMA's Top 15 – styczeń 2017

Cytat:
Napisał Hidden Zobacz post
(...)
Hm, ciężko mi powiedzieć Hidden - robię to w ramach mojej strony, więc gdyby ktoś również piszący na co dzień newsy / prowadzący swoją stronę (choćby bardzo fajnie oblatany w tematach muzycznych @ZDobrejWoli - pozdrawiam!) coś takiego sporządził to pewnie byłoby okej, bo też współpracuje z 4Clubbers, a co do pojedynczych userów ciężko mi powiedzieć - trzeba by się zapytać adminów. Inna sprawa, że wiem ile pracy to kosztuje, więc komuś, kto miałby tak po prostu zrobić tego typu podsumowanie byłoby dość ciężko się zebrać do czegoś takiego, co zresztą w pełni rozumiem. Od cholery czasu mi to zajęło, o czym wie też 4Clubbers, które robiąc podsumowanie miesiąca w kilka osób ma duże problemy ze spięciem tego w jedną całość, a ja to (nie)stety popełniłem sam od początku do końca

Z tymi nowościami różnie bywa, też słucham bardzo dużo starszej muzyki - jak chcę posłuchać czegoś dobrego czysto muzycznie to raczej nie słucham aż tak dużo muzyki elektronicznej, bo ta jest dość prosta. Za to jeśli chodzi o dźwięki i pomysły... tak, sporo jest nowych, ciekawych brzmień na scenie, których w przerwie między FURIĄ, starym Talking Heads czy Pink Floydami uwielbiam słuchać Nie wiem czy trafię nieco lepiej w Twoje brzmienia, ale ze styczniowych wydań mogę dodatkowo polecić Infected Mushroom - "Return to the Sauce" i w sumie to trochę szkoda, że nic z tego albumu nie trafiło do zestawienia, ale "My Beatport" z jakiegoś powodu nie wyświetlił mi tego wydania. Może napomknę o nim w lutowym zestawieniu.

Dzięki za miłe słowa i zapraszam do rzucania swoich ulubionych utworów ze stycznia z dowolnych gatunków, bardzo chętnie z każdym z nich się zapoznam.
MKL. jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali MKL. za ten post: