4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wyniki plebiscytu podsumowującego rok 2016
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-01-2017, 11:36   #17
Trush
Szefowa
  
 
Trush's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Aug 2008
Miasto: Łódzkie
Postów: 9 835
Tematów: 1472
Podziękowań: 4 443
THX'ów: 23 279
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 414
Imię: Justyna
Wzmianek w postach: 161
Oznaczeń w tematach: 87
Plusów: max. (+)
Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.
Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Trush na Facebook Odwiedź profil Trush na Twitter Odwiedź profil Trush na Youtube Odwiedź profil Trush na Last.fm Odwiedź profil Trush na Soundcloud.com Odwiedź profil Trush na Mixcloud
Odp: Wyniki plebiscytu podsumowującego rok 2016

Dzięki @_Koras
Dziękuję wszystkim za organizacje, udział w zabawie, a także za oddane na mnie głosy.

Podejrzewałam, że będzie mało głosów bo nie pierwszy raz był robiony jakikolwiek plebiscyt/konkurs i aktywność w nich nie była zadowalająca.

Skoro tak wszyscy wypowiadają swoje uwagi to i ja coś od siebie dodam

W części odnoszącej się do forum brakuje mi trochę objaśnienia co ma znaczyć np kategoria forumowy koks czy spamer bo według mnie nie jest to jasne. Dla jednego forumowy koks to prowokator który szuka spin, dla kogoś innego 'znaffca', a jeszcze innego osoba, która po prostu widać, że zarządza tym burd... miejscem. Podobny problem może być ze spamerem ponieważ dla jednych będą ci co są po prostu aktywni na sb i sporo piszą, a dla innych to osoby które ciągle ciepają linki.
Inną sprawą jest to żeby jasno określić czy np na upaczy, helperów... trzeba głosować tylko na osoby które miały lub mają takową range.
Myślę, że tutaj następnym razem można by się pokusić o więcej kategorii.


Teraz część muzyczna... jak dla mnie jest za dużo tych kategorii. Jako osoba, która nie śledzi na bieżąco co się dzieje w muzyce jest ciężko coś wskazać.
Trochę nie rozumiałam kategorii " Najbardziej rozpoznawalny utwór:" bo to ma być kawałek rozpoznawalny w 2016 roku czy może takie który został wydany w 2016 i jest znany, po za tym nie trudno się domyślić, że górować będą tracki grane w radiu.

Ostatnie ALE jakie mam to fakt, że więcej jest kategorii dotyczących muzyki i jeśli zechce zagłosować tylko na jedną część bo jestem w stanie coś ocenić to niewypełnienie drugiej oznacza niezaliczenie głosu. Jeśli argument 50% głosów do zaliczenia ma obowiązywać to uważam że dla każdej części powinno być po równo kategorii lub po prostu podzielić te dwie kwestie czyli 50% ze spraw forumowych zalicza i to samo 50% z kategorii muzycznych zalicza. Ostatecznie można by znieść limit niezbędny do zaliczenia i niech każdy głosuje na to co chce.
Trush jest offline   Reply With Quote
Trush dostał 13 podziękowań za ten post.