4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News unitr∆_∆udio oddał poczwórny hołd Grzegorzowi Ciechowskiemu!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-12-2016, 14:50   #1
Kameleon
SZEF
  
 
Kameleon's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2007
Miasto: Tarnobrzeg/Kielce
Wiek: 31
Postów: 32 211
Tematów: 3951
Podziękowań: 45 690
THX'ów: 237 500
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 161
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 91
Plusów: 460 (+)
Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Kameleon na Facebook Odwiedź profil Kameleon na Twitter
Exclamation unitr∆_∆udio oddał poczwórny hołd Grzegorzowi Ciechowskiemu!

Już 15 lat mija od śmierci wybitnego polskiego muzyka rockowego, pianisty, filecisty, poetym kompozytora i przede wszystkim lidera zespołu Republika. Występował On również pod takimi pseudonimami jak: Obywatel G.C. i Grzegorz z Ciechowa.

W 15 rocznicę śmierci polski enigmatyczny producent i remikser, znany m.in. z odświeżonych produkcji Krzysztofa Krawczyka przygotował cztery remiksy jego utworów.

Przeczytajcie co o tym pisze on sam:

Grzegorz Ciechowski.

"Dla mnie to najważniejszy polski muzyk, mimo, że jego geniusz na dobre odkryłem dopiero dekadę temu. Jest dla mnie ogromną inspiracją i uważam, że muzycznie i tekstowo wyprzedzał resztę Polski o wiele lat. Mieszał folk z nowoczesnością 15 lat przed Donatanem. W utworze "Gawęda o skrzypku i diable" (1:20) słychać coś, co można uznać za podwaliny dubstepu. Nie wspominając o rave'owym motywie z "Piejo kury piejo" (2:24), którego nie powstydziliby się nawet The Prodigy czy The KLF.

Dziś mija 15 lat odkąd pana Grzegorza nie ma z nami.
Z tej okazji przedstawiam Wam:

unitrΔ_Δudio - Tribute to Grzegorz Ciechowski.
Cztery remiksy ode mnie."


YouTube:






Soundcloud:

Last edited by Kameleon; 22-12-2016 at 14:58.
Kameleon jest offline  
Kameleon dostał 14 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents