4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-12-2016, 13:35   #31
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 302
Tematów: 871
Podziękowań: 2 695
THX'ów: 10 857
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 227
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)

Cytat:
Napisał _Simon Zobacz post
Super że dałeś Mixa na YouTube tylko jak się to ma tam z prawami autorskimi ??? Pozwoziłem sobie przy okazji promować mój kanał disco polo Jakby nie było Hands Up to takie disco polo tyle że po angielsku oczywiście w tych wersjach szybszych bardziej dansowych i Handsupowych których teraz jest masę. Co do stacji radiowych polecam TechnoBase.FM tam młócą sam dobry handup cała dobę na okrągło to najlepsze radio w sieci co do tej muzyki często słucham bo nie ma nic lepszego
Z prawami autorskimi temat jest jak rzeka dlatego w razie czego w każdej chwili jestem przygotowany na usunięcie filmiku. Wielokrotnie już słyszało się o sporze między portalem a artystą lub labelem wrzucającym własny kawałek, który po 3 dniach został usunięty także jak wspomniałem - długa historia. Miło, że zareklamowałeś swój kanał. Z miejsca daję łapkę w górę i mam nadzieję, że publika chętnie będzie go odwiedzać. Mi na subach nie zależy bo i tak z tego praktycznie nie korzystam. To nei to co niezawodny FanPage. Mimo wszystko mam wrzucone na kanał swoje wypociny (głównie te stare) i raz na jakiś czas upnę "coś większego" do promocji - w tym przypadku ten mix. Podobnie jest z SoundCloudem. Składankę wrzuciłem, ale nigdzie linka nie udostępniałem ze względu na to, że wszystko poszło z początku na zippyshare. Tak czy siak na końcu tego posta pozwolę sobie zostawić link.

Technobase.FM to radio, z którego powinny czerpać inspiracje wszystkie stacje radiowe. Zobacz, że muzyka Hands Up jest tylko jednym z gatunków, które oferuje ta firma. Wszystko poprawnie nazywa się "We are one.FM" (https://www.weareone.fm). Po wejściu na stronę widać ogromną gatunkową różnorodność co sprawia, że człowiek aż chce tam wrócić. Dla zainteresowanych - kiedyś opisałem wszystkie kanały w temacie "Najlepsze radio internetowe do słuchania", więc myślę, że warto przeczytać sobie dlaczego tak wiele osób stawia akurat na Niemców -> http://www.4clubbers.com.pl/pomoc/12...sluchania.html

A tutaj link do '4Clubbers Classic Hit Mixa' na portalu SoundCloud:


__________________
Vinylside jest online   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Vinylside za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents