4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-12-2016, 11:47   #25
_Simon
..:: Elite VIP ::..


  
 
Dołączył/a: 06 Aug 2006
Miasto: Clubbers Space City
Postów: 9 279
Tematów: 341
Podziękowań: 1 617
THX'ów: 4 105
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1100 (+)
_Simon 1100
_Simon 1100_Simon 1100_Simon 1100

Nagrody Użytkownika

Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)

Bardzo dobrze napisane Vinylside masz rację. Ja jeszcze dodam że pamiętam jak ludzie mówili że to techno że jadą na imprezę techno tak się wtedy mówiło z początku lat 2000 i dalej a nie było tak dostępu do neta żeby każdy wiedział i rozróżniał gatunki. Ja wiedziałem bo interesowałem i siedziałem w temacie to wiem. Druga sprawa rozwój technologi za czasów moich imprez nawet jechało się na imprezę posłuchać muzyki Handsup nie było tak stałego dostępu do łącza ciężko było o muzykę o takie fora nawet prędzej gdzieś kupowało się na giełdzie płyty czy na stronach pirackich albo nawet nagrywało na kasetach prosto z radiowa. Tak że teraz młodzież ma inne rozrywki jak internet, konsole do gier, spotkania w barach pubach czego dawniej tak nie było. No i nie wspomnę przyrost naturalny który jest wiele wiele mniejszy dlatego ludzi jest mniej kluby padają nie ma kto ich odwiedzać. Co do Niemiec to przecież tam ta muzyka to ich kolebka tam pochodzi wielu wielu wykonawców jak choćby :
Alex Megane, Ti-Mo, Rob Mayth, Shaun Baker, CJ Stone, Manian, DJ Gollum, Jan Wayne, Special D, Rocco, nie żyjacy Bass - T I mogę tak wymieniać jeszcze wielu. Niemcy to po prostu źródło muzyki Handsup albo to samo co i Kinki Palace i jego rezydent niezniszczalny Klubbingman tam sie ludzie bawią dalej przy tej muzyce i to nawet w starszym wieku. Coż w Polsce nam zostaja wspominia. Ile tego było ile mam płyt z tamtych lat to nawet nie wiem ale setki gb na pewno wychodziło tego ciagle co dzień były nowe hity teraz już wiele mniej.
_Simon jest offline   Reply With Quote
_Simon dostał 3 podziękowań za ten post.