4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-12-2016, 20:30   #23
_Simon
..:: Elite VIP ::..


  
 
Dołączył/a: 06 Aug 2006
Miasto: Clubbers Space City
Postów: 9 279
Tematów: 341
Podziękowań: 1 617
THX'ów: 4 105
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1100 (+)
_Simon 1100
_Simon 1100_Simon 1100_Simon 1100

Nagrody Użytkownika

Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)

Liczba komentarzy w poprzednim mixie pokazuje właśnie że ten gatunek już prawie że umarł :
http://www.4clubbers.com.pl/4clubber...-1-2016-a.html

Tak samo jak i to forum ja już tu jestem 10 lat i niestety czasy się zmieniają. A zobaczcie zrobiono tylko mix z starych kos i od raz w ciągu kilku dni już tyle komentarzy. Ale wracając do mix to po prostu 10/10. Co tu dużo mówić to jest cała moja młodość ja nawet trochę wcześniej balowałem już na parkiecie zanim te nuty wyszły ale potem wszystkie je przeżyłem słuchałem mixowałem i do dziś mixuje wspominam bo to już nie wróci. Teraz już nie ma tyle tak dobrego Handsupu i niestety już nie wróci. Nuty dobrze dobrane i same kosy ale ja bym np. dał zamiast:
Special D. - Come With Me ale w wersji Rob Mayth
Rocco - One, Two, Three super hit ale to było później główny hit Rocco - Everybody (Ole Van Dansk Remix)
Cascada - Everytime We Touch to też ok ale hit to Cascada - Miracle
Groove Coverage - Runaway to już grzech wielki starzy wyjadacze Handsupu wiedzą, że utwór best on the best to God is a Girl w remixie Axel Konrad to był król parkietu
Master Blaster to raczej How Old Are You
Ziggy X to tylko Bassdusche

Ale to tylko moje zdanie bo nut było setki tysiące I ciężko żeby dobrać co najlepsze ja napisałem co ja pamiętam i jak to było  Sam grałem w tych czasach w Hit Mix Team i ogólnie jak już pisałem przeżyłem każdą z tych nut na parkiecie czego na pewno cześć z was nie doświadczyła z racji młodego wieku. Ja tu jestem dziadkiem weteranem 
_Simon jest offline   Reply With Quote
_Simon dostał 3 podziękowań za ten post.