4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-12-2016, 17:32   #21
_Koras
House Music, yeah


  
 
_Koras's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Feb 2008
Miasto: Oświęcim
Wiek: 30
Postów: 9 295
Tematów: 728
Podziękowań: 21 593
THX'ów: 13 314
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 9
Imię: Kornel
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 51
Plusów: 1400 (+)
_Koras 1400
_Koras 1400_Koras 1400_Koras 1400_Koras 1400_Koras 1400_Koras 1400

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil _Koras na Last.fm Odwiedź profil _Koras na Soundcloud.com
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Hands Up vol.1 (2016)

Dobra, to i moja kolej aby się wypowiedzieć, bo właśnie pobrałem składaka. Wybrałem wersję z wokalem, bo właśnie takich mixów mi teraz brakuje. Kiedyś każdy mix dzielił się na wokal i bez wokalu, a moim zdaniem mixy z wokalem są bardziej efektywne i bardziej idzie się wkręcić. Niestety mixów bez wokalu jest całe multum, na każdym kroku można pobierać takie mixy. Więc mega ukłon dla Ciebie za ten wokal, bo naprawdę przypomniały mi się lata świetności 4clubbersowych mixów właśnie z wokalem.

Druga sprawa, to genialne hity. Co prawda już nie słucham tak często tego gatunku jak kiedyś, ale kiedy usłyszałem te wszystkie perełki poprzednich lat to naprawdę ruszyły mnie wspomnienia. Mogę powiedzieć, że właśnie m.in. z takimi hitami zaczynałem swoją przygodę z muzyką klubową, przez co tym bardziej mam sentyment.

Okładka wykonana bardzo fajnie, przejrzyście, prosta i czytelna, no i przede wszystkim konkretna. Jak najbardziej na plus.

Ogólnie podsumowując całość, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Właśnie takich składanek oczekuję spod szyldu 4CHM, a jestem przekonany, że będzie się to przyjmowało. Po pierwsze wokal, którego moim zdaniem bardzo brakuje. Po drugie podział na wersje bez wokalu i z wokalem, bo niektórzy wolą czyste wersje. Po trzecie podział na całość mixu i mix pocięty na poszczególne tracki, to też jest dobre, sam często w przeszłości korzystałem z tego. Po czwarte dobry technicznie mix, wszystko ładnie się zgrywa i z przyjemnością słucha się takiej składanki. Po piąte to bardzo prosta i konkretna okładka. Chyba więcej pozytywów już nie wyciągne, ale mogę tylko powiedzieć, że czekam na kolejne tego typu propozycje od Ciebie. No i nie ukrywam, że widziałbym Cię w zespole 4CHM

Pozdrawiam i polecam
_Koras jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali _Koras za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents