4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Polska wokalistka dwa razy z rzędu u Armina van Buurena w ASOCIE!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-10-2016, 19:08   #1
Maarten Metz
I'm From Another World
  
 
Maarten Metz's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Sep 2011
Miasto: Katowice
Wiek: 34
Postów: 28 441
Tematów: 761
Podziękowań: 48 110
THX'ów: 30 998
Nominated Tematy Tygodnia: 3
Nominacje T.T. : 387
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 425
Plusów: 50 (+)
Maarten Metz 50
Odwiedź profil Maarten Metz na Facebook Odwiedź profil Maarten Metz na Mixcloud
Poland Polska wokalistka dwa razy z rzędu u Armina van Buurena w ASOCIE!

O takich wyczynach Naszych rodaków zawsze piszemy bardzo chętnie! Armin van Buuren podczas swojej audycji A State Of Trance dwa razy z rzędu zagrał produkcję znanego Wam Rosjanina Denisa Kenzo, w którym usłyszeć można wokal Angel Falls, czyli naszej rodaczki Agnieszki Wasilewskiej! Utwór ten usłyszycie poniżej:



Legendarny Holender określił wspólne dzieło Agnieszki i Denisa na twitterze: "„These vocals sent us straight to orbit, what a tune!”. Z kolei w 784 epizodzie ASOT'a "Run Away" opisał w sposób następujący: "Some sweet progressive... beautiful track". To jest naprawdę coś niesamowitego usłyszeć od Armina takie piękne słowa! Wspierajmy naszą niesłychanie utalentowaną polską wokalistkę o anielskim, zmysłowym głosie.

Prosimy Was o głosy na wspólny kawałek Angel Falls i Denis'a Kenzo jako Future Favorite na stronie A State Of Trance:
Future Favorite &laquo A State of Trance


PS - Przy okazji zapraszam Was do tematu z moim najnowszym, czysto-trance'owym miksem. Agnieszka Wasilewska użyczyła mi swojego cudownego głosu, nagrywając specjalnie dla mnie jingle do moich setów z serii "I'm From Another World". Tutaj znajduje się moja najnowsza opowieść muzyczna nie z tego świata o pewnej cudownej dziewczynie zanurzającej się w trance'owym oceanie pełnym intensywnych emocji:
http://www.4clubbers.com.pl/promo-mi...nce-ocean.html


Angell Falls @Facebook
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Polska wokalistka dwa razy z rzędu u Armina van Buurena w ASOCIE!-angell.jpg  
__________________

Last edited by Kameleon; 12-10-2016 at 20:10.
Maarten Metz jest offline  
Maarten Metz dostał 33 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents