4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-09-2016, 23:19   #21
KoXaN
..:: Mia San Mia ::..
  
 
KoXaN's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Sep 2010
Miasto: Wioska Cudów
Wiek: 31
Postów: 1 373
Tematów: 80
Podziękowań: 4 996
THX'ów: 1 024
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 21
Imię: Kuba
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 33
Plusów: 59 (+)
KoXaN 59
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa

Cytat:
Napisał ndw agroo89 Zobacz post
Barcelone misiu pokaz szacunek dla przyszlego mistrza LM
Szacunek nie jest dla plebsu.

Oglądałem wczoraj BVB - Real i podirytowało mnie to, że Borussia cisnęła Królewskich niemożebnie a potem wystarczyła jedna kontra Realu i brama... Mimo to, podobała mi się gra BVB, fajnie klepali i mają fantastyczny skład wypełniony utalentowaną młodzieżą (Dembele, Pulisic, Weigl i największy jak dla mnie kozak - R. Guerreiro). Ładną bramkę zalutował Glik, cipsko lizać.
Legii - Sporting nie widziałem, ale patrząc na końcowy rezultat i niektóre opinie pomeczowe to zagrali spoko, z paroma wyjątkami (Radović).

A dzisiaj oglądałem Atletico - Bayern do 80 minuty i też się wpieniłem, bo mój Bayern miał wygrać a tu lipa. Słabo mi się robiło jak patrzyłem na grę Lahma (facet może ma wizję, ale ewidentnie brakowało mu szybkości), Alonso (bardzo słabo wspierał defensywę), Martineza na obronie (gość jest pomocnikiem tej samej charakterystyki co Vidal, tyle, że Vidal jest dobry w odbiorze na ziemi a Martinez to spec od gry w powietrzu) i niektóre rajdy Ribery'ego. Lewy oczywiście dobrze pilnowany, ale wygrywał sporo pojedynków w powietrzu. Szkoda, że Muller nie ukąsił, po świetnym podaniu Thiago. A Torres też jest w (nie) formie - półtora metra od bramki a ten z bani w słupek xD

No i brawa dla Celticu za świetny mecz z ManCity
KoXaN jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents