4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-09-2016, 09:15   #6
brzooskaa
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Apr 2008
Miasto: Łódź
Wiek: 34
Postów: 893
Tematów: 21
Podziękowań: 191
THX'ów: 849
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
brzooskaa 3
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa

Wiadomo ze wszyscy spodziewali się w*******u, ale moim zdaniem to była gruba przesada. Ja rozumiem ze różnica klas itp. Ale ci kopacze to nawet nie próbowali walczyć. Uważam że już Celtic z Barcelona wyglądał lepiej. A ten albaniec to już w ogóle chyba sam nie wie co ma robić... wie doskonale ze jakikolwiek remis w grupie będzie cudem (a pewnie nawet ze strzeleniem bramki będzie problem) to sobie wychodzi 4-3-3 na jedną z najlepszych drużyn na świecie :d zamiast zagrać jakieś 6-3-1 jak Irlandia Płn na Euro i próbować oszczędzić kompromitacji to wymyśla jakieś cuda. Bo moim zdaniem to trochę różnica przegrać 0:2 u siebie a 0:6 zostawiając piłkarzom BVB w każdej akcji po 20 m wolnego miejsca. W dodatku za chwile się okaże że z kasy za awans do LM wylosowanego w laysach prawie nic nie zostanie bo dosyć ze ściągnięto jakichś inwalidów z Belgii na wysokich kontraktach to jeszcze banda orangutanow na trybunach zrobiła grande ze stewardami, pewnie dlatego ze to oni zaczęli i zostali sprowokowani :d
Powiem tyle, 20 lat czekałem na LM na polskiej ziemi ale już mi starczy po jednym meczu. Jedyne czego zaluje to ze takiego farta nie miała chociażby Wisła z 2003, Lech z 2010 czy nawet Legia z 2014. Bo w takich przypadkach można by realnie myśleć nawet o 3 miejscu. Tutaj natomiast spodziewam się kolejnych rekordów. No chyba ze Zizou jako człowiek honoru zlituje się i wystawi skład U-15.
__________________
brzooskaa jest offline   Reply With Quote
brzooskaa dostał 2 podziękowań za ten post.