4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-09-2016, 19:10   #5
Tomaszzz
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa

Dzisiaj zobaczymy kompromitację na Łazienkowskiej, w końcu ta chwila musiała nadejść. Widzę, że temat fazy grupowej LM nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Mam nadzieję tylko, że wynik nie okaże się zbliżony do Barcelona - Celtic 7:0 lub Bayern - Rostov 5:0. Pocieszeniem może być fakt, że w BvB nie zagrają min. Reus, prawdopodobnie Kagawa, a że u "Naszych" nie zagra para podstawowych stoperów, czyli Pazdan-Lewczuk to moim zdaniem zdecydowanie większe powody do niepokoju. Nieobecność Kucharczyka można potraktować jako wzmocnienie. Inną sprawą jest absencja Nikolićia, który jest zdrowy - pomimo tego nie gra w pierwszej 11. Tak zażyczył sobie albański trener. Moim zdaniem to gwóźdź do trumny . Cóż, odpowiedź poznamy za ok. trzy godziny, natomiast tą decyzją udowodnił, że prowadzenie nawet tak beznadziejnej drużyny, jak Legia to zbyt wymagające zadanie dla niego.

Skład Legii na mecz:
Arkadiusz Malarz - Guilherme, Maciej Dąbrowski, Jakub Czerwiński, Bartosz Bereszyński - Tomasz Jodłowiec, Vadis Odjidja-Ofoe, Thibault Moulin - Steeven Langil, Aleksandar Prijović, Walerij Kazaiszwili.

Borussia Dortmund:
Roman Buerki - Łukasz Piszczek, Sokratis, Marc Bartra, Marcel Schmelzer - Julian Weigl, Christian Pulisic, Mario Goetze, Raphael Guerreiro - Ousmane Dembele, Pierre-Emerick Aubameyang

Udało mi się naliczyć pięciu nowych piłkarzy w pierwszym składzie BvB. Jedyną rzeczą zastanawiającą jest brak Schurrle.

Mam nadzieję, że nie okaże się po końcowym gwizdku, że Legii w tym meczu było potrzebnych trzech piłkarzy. Jeden bramkarz i dwóch do wznawiania gry po straconym golu.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Tomaszzz za ten post: