4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Życie na emigracji.
Wątek: Dyskusja Życie na emigracji.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-09-2016, 21:03   #1
Gordon_FreeMaN
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 34
Postów: 3 487
Tematów: 159
Podziękowań: 3 903
THX'ów: 3 605
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Życie na emigracji.

Witam po dłuuugiej przerwie

Postanowiłem napisać coś autorskiego od siebie, a mianowicie chciałbym się rozpytać wsród, szczególnie starszych, użytkowników - żyjecie/żyliście na emigracji?

Emigracja to już na samym starcie temat bardzo trudny... Trzeba pożegnać, przynajmniej na jakiś czas, rodzinę, przyjaciół, swoją miejscowość i swoje miejsca... Człowiek staje się naraz w tłumie bezimienny w obcym miejscu... nieznajomość języka odbiera skutecznie pewność siebie..... a może nie?

U mnie to rozkręciło się na spontanie na przykład - straciłem pracę (sic!) w Polsce i w międzyczasie byłem z dziewczyną która mieszkała na stałe w Niemczech... decyzja zapadła bardzo szybko no i w ciągu tygodnia znalazłem się bardzo daleeeko od domu. Wpierw było słodko pięknie, marzenia o EasterRave i tak dalej... potem życie inaczej skierowało tory... masa problemów...ŻYCIA CODZIENNEGO... pasja zeszła w... zapomnienie. osobiste problemy... szpitale... znów wolny
Ale nie o tym mowa ;-)

Jak to u Was wygląda? Gdzie pracujecie? A może nauka? Jak ogarniacie sprawy socjalne i tak dalej?
Ciekawy jestem - porównamy

Obiecuję logicznie odpowiadać - let's go ;]

Last edited by Gordon_FreeMaN; 06-09-2016 at 21:45.
Gordon_FreeMaN jest offline  
Gordon_FreeMaN dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents