4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Chcesz wesprzeć forum? - Wejdź!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-08-2016, 09:25   #15
Bekim
..:: Elite VIP ::..
  
 
Bekim's Avatar
 
Dołączył/a: 25 May 2013
Miasto: Białystok / Ełk
Postów: 1 815
Tematów: 297
Podziękowań: 2 756
THX'ów: 5 446
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 23
Wzmianek w postach: 7
Oznaczeń w tematach: 38
Plusów: 210 (+)
Bekim 210Bekim 210Bekim 210
Odp: Chcesz wesprzeć forum? - Wejdź!

Kurde, z tą czcionką Redooxa post wygląda kozacko

Jak ktoś chce wspierać to niech wspiera, jeden może dać dotację, inny swój czas przy modowaniu, kolejny upać kawałki do działu mp3, a jeszcze inny dużo komentować - i każda taka forma powoduje, że forum będzie działać. Im więcej takich osób, tym lepiej.

I stąd pewnie wiele postów nawiązuje do upadku forum - jakby nie patrzeć dawniej (konto mam od 2013, ale obserwuję forum od dużo wcześniejszego czasu) aktywność była dużo większa. Teraz jest troche słabiej, ale jak wszyscy widzimy forum nie wyparowało, tylko nadal istnieje

Odnośnie starej ekipy - nie wiem Hidden, o czym mówisz, bo od jakiegoś czasu nie jestem na co dzień z problemami 4c, ale stara ekipa, do której należałem przez jakiś czas, miała wąty do administracji, która kompletnie nas olewała. Mimo, iż robiliśmy zapiernicz pod każdym względem. Pojawiło się mnóstwo nowych pomysłów, każdy dawał z siebie tyle ile mógł, by tylko forum podnieść na wyższy poziom. Ale nas zignorowano. Tyle w temacie

Podsumowując - forum nie upadnie tak długo, jak będą osoby chętne, by coś dawać temu miejscu
__________________
Bekim jest offline  
Bekim dostał 7 podziękowań za ten post.