4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-08-2016, 01:22   #3
Uciex
..:: Klubowicz ::..
  
 
Uciex's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Łódź
Wiek: 35
Postów: 6 521
Tematów: 486
Podziękowań: 11 032
THX'ów: 4 506
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 56
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 171
Plusów: 12 (+)
Uciex 12
Odwiedź profil Uciex na MySpace Odwiedź profil Uciex na Facebook Odwiedź profil Uciex na Youtube Odwiedź profil Uciex na Last.fm Odwiedź profil Uciex na Soundcloud.com Odwiedź profil Uciex na Mixcloud
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa

Niektórzy śmieją się z Januszy biznesu i buractwa, a sami nie mają świadomości jakie typowe polskie cebulactwo prezentują sobą, gdy się śmieją, że Legia dostanie wpierd*** zamiast się cieszyć, że znów jakiś klub znalazł się w Lidze Mistrzów. Mam wrażenie, że tylko ja wśród moich znajomych mam inne podejście niż zaśmiewanie się, że Legia dostała się do Liigi Mistrzów z takimi klubami. Ta mentalność Polaków widzę, że nigdy się nie zmieni bez względu na wiek :/

Ciekawe co myślą sami piłkarze i działacze Legii jak widzą, że po awansie do Ligi Mistrzów cały klub jest tak gnojony jak nigdy wcześniej. Ja osobiście z chęcią obejrzę mecz Legii z Realem Madryt w najważniejszych piłkarskich pucharach - moim zdaniem to prawdziwy rarytas. Choć też uważam, że na wyjście z grupy nie mają szans, ale uważam te mecze za gratkę, a nie okazję, żeby się pośmiać z nich i jacy to nie będą *ujowi. Ale Polacy tak jak wojna... nigdy się nie zmienią
__________________

Last edited by Uciex; 30-08-2016 at 01:35.
Uciex jest offline   Reply With Quote
Uciex dostał 3 podziękowań za ten post.