4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-08-2016, 19:10   #2
Tomaszzz
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Liga Mistrzów 2016/17 - Faza grupowa

Mi osobiście szkoda Malarza, który w bramce Ległej dwoi się i troi i jeżeli możemy mówić o kimś, kto się wyróżnia to należałoby wskazać właśnie na bramkarza, który niestety najprawdopodobniej będzie miał wątpliwą przyjemność wyciągania piłki z siatki. Szkoda, że nie trafili do grupy G, tam możliwość zajęcia trzeciego miejsca gwarantującego udział w fazie pucharowej Ligi Europy byłaby większa.

Jedna sprawo mnie dziwi - co roku narzekacie, że od 20 lat polski klub nie potrafi się zakwalifikować do LM. Teraz gdy przy ogromnym szczęściu ta sztuka udała się Wojskowym snujecie teorie o liczbie straconych bramek, "w*******em" (jak zauważył autor wątku) i kompromitacji. Ja z tego stanu rzeczy tj. awansu Ległej wcale się nie cieszyłem i życzyłem im fazy grupowej Ligi Europy. Niestety stało się inaczej, ale zaspokoić polskiego kibica jest ciężko. Uprzedzając ewentualną odpowiedź - przeciętna forma Legii to nie jest odpowiedzią na zadane pytanie.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote
Tomaszzz dostał 5 podziękowań za ten post.