4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Deepcloud Records - Nowy Label - Deep House, House, Tech-House, Techno
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-08-2016, 20:20   #1
DeeRiVee
..:: Klubowicz ::..
  
 
DeeRiVee's Avatar
 
Dołączył/a: 06 May 2008
Miasto: Drawsko Pomorskie
Postów: 61
Tematów: 42
Podziękowań: 11
THX'ów: 347
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
DeeRiVee 1
Odwiedź profil DeeRiVee na Facebook Odwiedź profil DeeRiVee na Soundcloud.com
World Deepcloud Records - Nowy Label - Deep House, House, Tech-House, Techno



Witam. Właśnie ruszyłem z nową wytwórnią "Deepcloud Records" jest to następca mojej wcześniejszej wytwórni "Riv Records"


Pozyskałem już komplet sklepów do których wcześniej w "Riv Records" nie mogłem wydawać (Traxsource, Trackitdown). Label będzie nastawiony tylko na wydawnictwo i dostarczenie kontentu w stylach muzycznych takich jak: Deep House, House, Tech-House, Electronica, Techno". Poza dostarczaniem kontentów do sklepów dostarczam również do mediów i innych pośredników czy stacji radiowych.

Zapraszam wszystkich chętnych producentów do wysyłania demo na adres [email protected] oraz odwiedzin profilu na facebooku

www.facebook.com/deepcloudrecords

Kontent będzie dostarczany do:

7Digital, 8Tracks, Akazoo, AmazonMP3, Anghami, Audible Magic, Baboom, Beatport, Claro, Deezer, Digital Tunes, Digitally Imported, DJ Tunes, DJShop.DE, eMusic, EOS Music, Express In Music, Findspire, Forj Digital, Google Play, Gracenote, Groove, Guvera, iHeartRadio, IMSTREAM, iNDIEVOX, iTunes, JunoDownload, KK Box, Medianet, MEO Music, MetaPop, Milk Music, Mix Upload, Napster (Rhapsody), OraStream, Orfium, Pandora, PONO Music, Prime Music, PromoOnly, Psonar, Pulselocker, Pyro, Qobuz, R2G (China), Saavn, Shazam, Sirius XM, Slacker, Sounday, Spinlet, Spotify, Sultn, Tidal, TrackItDown, Traxsource, Vervelif, Yande, Yonder Musi, YouTube Re, ZVOOQ


Pierwsze kompletne wydanie:

DeeRiVee - Octopus

Beatport: 2016-08-31
Traxsource, iTunes, Spotify, Other Stores: 2016-09-14


Teaser:
https://soundcloud.com/deerivee/deer...ctopus-preview


Zapraszam !
DeeRiVee jest offline  
DeeRiVee dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents