4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dodawanie okładek do tematów w działach z mp3 - Informacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-06-2016, 14:38   #28
RDWN
..:: Klubowicz ::..
  
 
RDWN's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Jan 2015
Miasto: Warszawa
Postów: 682
Tematów: 219
Podziękowań: 616
THX'ów: 5 014
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 154
Imię: Karol
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 30 (+)
RDWN 30
Odp: Dodawanie okładek do tematów w działach z mp3 - Informacja

Cytat:
Napisał Trush Zobacz post
Yyy... słońce za mocno przygrzało czy dopadło lenistwo aby przeczytać posty w temacie?

Dla połowy użytkowników jest to urozmaicenie, a dla drugiej połowy już nie więc wybacz, ale stanowię to drugą grupę i jak łatwo się domyślić, kto ma panel ten ma władze. Więc sorry memory, ale przegłosowane.

Mi się wydaje, że w tematy w dziale mp3 wchodzi się dla utworów, a nie dla okładek... chyba, że ja jakaś za stara lub dziwna jestem, nie wiem.

Okładki dodawane są jako miniaturki, a nie jako załączniki... tak dla jasności.

Twoja metoda to żadne rozwiązanie bo najnormalniej na świecie tak dodawano okładki do czasu wprowadzenia nakazu.

Przede wszystkim przeczytaj wypowiedzi (najlepiej moje) w tym wątku to będziesz wiedział dlaczego zapadła taka decyzja. Póki co nic się z tej kwestii nie zmieni... no ewentualnie wrócimy do starej zasady całkowicie zakazującej obrazki w tematach i po problemie.
Ależ po co te docinki. Zrozumialbym również i bez tego. No ale mniejsza z tym. Róbcie jak chcecie, ale jak dla mnie obecna metoda się nie sprawdza.

Co wiecej nie nie przygralo mnie słońce i czytalem twoje posty. Miałaś problem z tym że okładki są różnej wielkości. No i zgadam sie.

Ale okładki z Soundcloud mają ZAWSZE 500x500 px i nie mają reklam, więc wbrew tego co mówisz ta metoda nie była stosowana, a przynajmniej nie przez wszystkich.

Co do miniaturek. Moze i to są miniaturki ale w temacie wyglądają jak załączniki, które można sobie otworzyć i pobrać. No i wygląda to stetycznie. Oczywiście, że do tematu wchodzi się po nuty, ale okładki uatrakcyjniają temat. Serio muszę się powtarzać?

Dobra ale już koniec tematu bo nie chce bana za dłuższą wymianę zdań z tymi co mają panel.

Żegnam
__________________

Last edited by RDWN; 25-06-2016 at 14:57.
RDWN jest offline   Reply With Quote
RDWN dostał 2 podziękowań za ten post.