4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie Energy 2000 (Przytkowice)
Wątek: Małopolskie Energy 2000 (Przytkowice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-06-2016, 14:31   #1396
Danny Rush
MELBOURNE BOUNCE <3
  
 
Danny Rush's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Apr 2009
Miasto: Siewierz
Wiek: 30
Postów: 810
Tematów: 178
Podziękowań: 853
THX'ów: 5 896
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 44
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 26 (+)
Danny Rush 26
Odwiedź profil Danny Rush na Facebook Odwiedź profil Danny Rush na Youtube Odwiedź profil Danny Rush na Soundcloud.com
Odp: Energy 2000 (Przytkowice)

Byłem w ostatnią sobotę pierwszy raz. Mieliśmy kawalerski. Ogólnie klub bardzo na plus. Zupełnie inna mentalność ludzi. Ochrona powiedziała i wytłumaczyła co i jak. Nie widziałem żeby wgl. była potrzebna Zero spiny, każdy kultura, nie było żadnych "cwaniaków", kogoś potrąciłeś przez przypadek - sory, sory i sprawa rozwiązana. Jedynie dziewczyny trochę płochliwe

Na minus mogę powiedzieć jedynie głośność i natężenie basu na sali disco. Wiele w swoim życiu słyszałem i ogólnie lubię gdy bass masuje wnętrzności, ale to była przesada. Było takie ciśnienie że zagłuszało to reszte utworu. Pierwszy raz serce mi podchodziło do gardła przez bas Męczyło to trochę.

Kolejny minus to to, że o godz. 4:00 gdzie już było mniej ludzi, czekałem na hamburgera 20 minut, po czym dostałem go zimnego, nie było śladu po jakimkolwiek podgrzaniu, aczkolwiek był smaczny i na gastro się zdał.

Przy barach nie zastałem żadnych kolejek, nigdzie nie czekałem nawet 3 minut, mimo że było całkiem dużo ludzi.

Last edited by Danny Rush; 06-06-2016 at 14:31.
Danny Rush jest offline   Reply With Quote