4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dodawanie okładek do tematów w działach z mp3 - Informacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-06-2016, 16:54   #21
Romik
...................
  
 
Romik's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2006
Miasto: Elsewhere
Wiek: 35
Postów: 5 001
Tematów: 1876
Podziękowań: 9 439
THX'ów: 27 572
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 729
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 91
Plusów: 98 (+)
Romik 98
Odp: Dodawanie okładek do tematów w działach z mp3 - Informacja

Witam serdecznie, otóż podoba mi się ta konwersacja w tym temacie, Tomaszzz wydał najciekawszą opinię :D

Ale chciałbvym się odnieść do tego co poniżej zacytuję




Cytat:
Napisał JacobC* Zobacz post
no tak estetycznie bedzie to wygladac ze oja... małe pizdziki w tematach na ktorych nic nie widac, bo po zmniejszeniu waszym uploaderem 3.0 turbo RS m-power wyglada tak samo jak zmniejszeniem paintem - zniszczony obrazek ni to estetyczne, ni to wygodne, a moderatorzy mogli by zamiast tego sprawdzac czy jest zachowany ten maksymalny rozmiar, czyli jakies 500x500, bo taka sama szerokosc ma pasek od odsluchu na zippy i idealnie pasuje








Jestem naprawdę za 500x500
ps: Te miniatury no przepraszam, ale nie wniosą niczego ciekawie wizualno-interesującego
Chyba że zniknęły by wszystkie informacje pod obrazkiem dotyczące jego i poza zminiaturyzowanym obrazem nie było by widać niczego- oczywiście po zanim. Bardzooo dziękuje za że mogłem wyrazić swoją opinie tutaj (

Last edited by Romik; 02-06-2016 at 17:15.
Romik jest offline   Reply With Quote
Romik dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents