4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-05-2016, 10:40   #16
Tomaszzz
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !

Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Pada pytanie. Czy widowiskowa gra zawsze niesie ze sobą sukces ? Nie. Owszem, jest miła dla oka, ale co z tego. Wolisz oglądać swój zespół grający skutecznie czy popisowo ?
Nie da się na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć.

Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Na samym końcu powiem, że dziwi mnie to, że mówisz o "antyfutbolu" i nadajesz tylko na jeden zespół - Atletico. Powiedz mi więc co takiego ciekawego pokazał w tym sezonie Real bo z tego co widzę nie wspomniałeś o tym, że grają ostatnimi czasy po prostu słabo i brzydko dla oka, prześlizgując się przy tym szczęśliwie przez drabinkę (jak w sumie co roku) - AS Roma, VfL Wolfsburg, Manchester City.
Gdybyś regularnie śledził ligę hiszpańską sam odpowiedziałbyś na to pytanie. Real zawodził jedynie w starciach z pierwszą trójką (nie zawsze np. zwycięstwo z Barceloną na wyjeździe). Porównaj sobie statystyki strzelonych i straconych goli w Primera Division na zakończenie sezonu między Realem, a Atletico to dowiesz się, kto gra otwartą piłkę, a kto zachowawczą. Stwierdzenie, że Real "prześlizgną" się przez Romę lub Man City jest po prostu kłamstwem. O ile Roma w drugim meczu w Madrycie w początkowych fazach spotkania rzeczywiście stwarzała zagrożenie pod bramką Realu (głównie Salah) to później Real przejął inicjatywę, co skutkowało dwiema następnymi bramkami. Należy pamiętać, że z pierwszego meczu była zaliczka dwubramkowa, więc w przypadku utraty gola nie byłoby katastrofy. Oglądałeś w ogóle ten mecz lub ten z City? Można powiedzieć, że z The Blues Real kontrolował 180 minut. Tylko nieskuteczność Realu w pierwszym meczu sprawiła to, że wynik był bezbramkowy. 28 maja otworzą Ci się oczy i wspomnisz moje słowa.

Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Tak jak wspomniałem - od dzieciństwa jestem przyzwyczajony do brzydkiej, w wielu przypadkach nudnej, ale skutecznej gry moich ulubionych zespołów - Juventusu oraz reprezentacji Włoch dlatego rozumiem w tym przypadku Twoje niezadowolenie, które odwołuje się do stylu Atletico.
Czy na prawdę według Ciebie Juventus gra "brzydką, w wielu przypadkach nudną" grę? Z Reprezentacją Włoch się zgodzę, ale Stara Dama? Głównym powodem, dzięki któremu nie przepadam za Atletico jest to, że jestem kibicem Realu, ale styl gry również ma wielkie znaczenie.

Last edited by Tomaszzz; 15-05-2016 at 10:41.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote