4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-05-2016, 21:05   #15
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !

Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
Dobrze, ale jak to ma się do Twojego stwierdzenia odnoszącego się do Atletico, że ta drużyna, jak żadna inna zasługuje na zwycięstwo w LM?
Nigdzie nie napisałem, że żadna inna drużyna nie zasłużyła na zwycięstwo.


Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
Myślałem, że bardziej zasłużona byłaby drużyna, która gra widowiskowo i dzięki takim drużynom oglądam mecze
Pada pytanie. Czy widowiskowa gra zawsze niesie ze sobą sukces ? Nie. Owszem, jest miła dla oka, ale co z tego. Wolisz oglądać swój zespół grający skutecznie czy popisowo ?

Tak jak wspomniałem - od dzieciństwa jestem przyzwyczajony do brzydkiej, w wielu przypadkach nudnej, ale skutecznej gry moich ulubionych zespołów - Juventusu oraz reprezentacji Włoch dlatego rozumiem w tym przypadku Twoje niezadowolenie, które odwołuje się do stylu Atletico. Mimo wszystko uważam, że bardziej zasługują na puchar bo wyeliminowali po drodze dwóch faworytów tegorocznej edycji Champions League i szczerze mówiąc mam gdzieś w jakim stylu to zrobili bo jak widać taka taktyka była po prostu kluczem do zwycięstwa. Jedni strzelają bramkę po czym stawiają tzw. "autobus", drudzy natomiast szaleją z piłką, jakby grali w "Fifę Street", ale odpadają. Później jednak gimbaza płacze na Facebookach, że to Barcelona powinna przejść dalej bo grała "ładniej". Być może, ale co z tego skoro dało się ich pokonać taktyką defensywną, gdzie na 3 sytuacje ich przeciwnik 2 zamienił na gola.

Na samym końcu powiem, że dziwi mnie to, że mówisz o "antyfutbolu" i nadajesz tylko na jeden zespół - Atletico. Powiedz mi więc co takiego ciekawego pokazał w tym sezonie Real bo z tego co widzę nie wspomniałeś o tym, że grają ostatnimi czasy po prostu słabo i brzydko dla oka, prześlizgując się przy tym szczęśliwie przez drabinkę (jak w sumie co roku) - AS Roma, VfL Wolfsburg, Manchester City.

Last edited by Vinylside; 14-05-2016 at 21:15.
Vinylside jest offline   Reply With Quote