4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-05-2016, 11:09   #9
Cule
..:: true Member ::..
  
 
Cule's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jun 2010
Miasto: Puławy
Wiek: 36
Postów: 811
Tematów: 1
Podziękowań: 8 424
THX'ów: 82
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 1 (+)
Cule 1
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !

Jako kibic i fanatyk Barcy powinienem w tym meczu kibicować Atletico ale... nie mogę. Wydaje mi się, Atletico na triumf zasłużyło dwa lata temu a nie teraz. Prawda jest taka, że w tym sezonie Atleti po prostu prześlizgnęło się do finału. Wtedy grali genialnie w obronie, byli jak mur z granitu. Teraz wg mnie awansowali głownie dzięki szczęściu. Najpierw pokonali PSV po karnych nie strzelając w dwumeczu żadnej bramki, potem dwukrotnie wygrali z Barcą, która była akurat w wielkim dołku i nic nie grała. Wreszcie ograli Bayern mimo tego, że przez 180 minut cały czas się bronili, mając przy tym furę szczęścia.
Przypomina mi się Chelsea sprzed paru lat. Trenowana przez Mourinho była świetna w obronie ale nie udało jej się wygrać Ligi Mistrzów. Przejął ją Di Matteo i mimo tego, że teoretycznie była dużo słabsza udało jej się wygrać (imo największy fart w lidze mistrzów ostatnich lat).
Dziś Atletico to jest właśnie ta Chelsea Di Matteo - na dużym farcie awansowała do finału i wg mnie go... wygra!
Mój typ: Obie drużyny strzelą po golu. Real będzie gniótł całe spotkanie, Atletico będzie bronić Częstochowy. Materacom uda się dotrwać do karnych i tam wygrają. Także będzie 1:1 i karne dla Atleti.
PS. Dlaczego napisałem, że mimo wszystko nie będę kibicował Atletico? Z dwóch powodów. 1 - Chciałbym żeby wygrał zespół grający ofensywną piłkę, nawet jeśli jest to Real. 2 - Zwycięstwo Atletico może przynieść defensywną rewolucje taktyczną w Europie - a tego bym nie chciał.
Pozdro
Cule jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Cule za ten post: