4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-05-2016, 12:51   #7
_Maciek
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 23 Nov 2008
Miasto: Stalowa Wola
Wiek: 31
Postów: 6 308
Tematów: 295
Podziękowań: 29 125
THX'ów: 5 880
Imię: Maciek
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 38
Plusów: 56 (+)
_Maciek 56
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015/2016 !

Nie trawie Realu (zeby nie bylo, za Barcelona rowniez nie przepadam) dlatego w polfinale bylem za €ity, ale bedac zupelnie obiektywnym, Manchaster nie zrobil totalnie nic aby do tego finalu awansować (szczegolnie w rewanzu), nie rozumiem jak taka druzyna moze przejsc totalnie obojetnie wobec meczu. Ja na miejscu kibicow Manchasteru mialbym wy*****e na takich pseudo pilkarzykow. Ja rozumiem ze czasem wyjdzie zly mecz, ze sie gra nie klei, ale powinni zapierdalac na tym boisku za taki hajs jak dostaja. Zenada totalna.

W finale bede oczywiście kibicował biedniejszej drużynie z Madrytu.


P.S. Moim zdaniem troche c***owy jest i nie na miejsu ten "fanatyzm" sporej części Polaków do zagranicznych klubow. Ja rozumiem, że ktoś kibicuje Barcelonie czy Realowi, Manchasterowi, Juventusowi itd, ale spora część ludzi to juz przegina totalnie. A juz najbardziej zalosna jest rywalizacja miedzy polskimi kibicami Realu i Barcelony (***** bardziej sie spinacie niz faktycznie kibice z tych miast). Ludzie zacznijcie kierować ten fanatyzm do klubow ze swoich miast (chocby to byla okregówka) Barcelona czy Real tam sobie poradzi.
Nie mowie tego tylko w kontekscie tego forum, ale ogolnie portali spolecznosciowych (na facebooku to juz wogole jest dramat).

Last edited by _Maciek; 11-05-2016 at 13:00.
_Maciek jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali _Maciek za ten post: