4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Kilka pytań odnośnie labelu Cadillac Records
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-05-2016, 11:55   #1
Adwell93
..:: junior Member ::..
  
 
Dołączył/a: 13 May 2013
Miasto: Gostyń
Wiek: 30
Postów: 96
Tematów: 30
Podziękowań: 15
THX'ów: 35
Imię: Adrian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Adwell93 1
Kilka pytań odnośnie labelu Cadillac Records

Witam, mam kilka pytań odnośnie wydania utworu w labelu Cadillac Records. Nigdy o niej nie słyszałem, byc może przez to, że labeli jest od groma i każdy może sie w to "bawić". Wiadomo, są bardziej profesjonalne wytwórnie i mniej, ale być może na forum ktoś już miał styczność z nimi. Otrzymałem umowę i regulamin, w którym są wspomniane koszta. Jak wiadomo, każdy release coś tam kosztuje, prowizje itd. W regulaminie jest wspomniane, że dla nich koszt to 160 euro około, ale połowę pokrywa producent, czyli na pół wychodzi 80 euro. Czy się wróci, czy nie, zależy... Jednak zastanawia mnie fakt, czy takie zagranie z ich strony jest czymś normalnym w kwestii inwestowania w producenta, kawałek, chodzi mi o właśnie te koszty, które musiałbym pokryć z własnej kieszeni. Czy wy, którzy wydajecie muzykę w labelach, takie koszta musieliście ponieść? Jeśli ktoś chce, mogę podesłać to co od nich otrzymałem w mailu. Pozdrawiam.
__________________
Adwell93 jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents