4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Hit Mix House vol. 1 (2016)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-04-2016, 19:00   #9
_Patryk
WOOMBAH
  
 
_Patryk's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Oct 2009
Miasto: London
Wiek: 27
Postów: 3 420
Tematów: 377
Podziękowań: 8 407
THX'ów: 9 130
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 18
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 40
Plusów: 50 (+)
_Patryk 50
Odwiedź profil _Patryk na Facebook Odwiedź profil _Patryk na Twitter Odwiedź profil _Patryk na Last.fm Odwiedź profil _Patryk na Soundcloud.com
Odp: 4Clubbers Hit Mix House vol. 1 (2016)

Cytat:
Napisał tehn1x. Zobacz post
Zamiast tak pisać podałbyś swój koncept na mix, czego brakuje, co trzeba dodać, a nie wymieniasz "Dreamview" jako receptę na sukces.
Podając Dreamview za przykład podałem automatycznie jak ja to widzę. Swoją drogą, chyba nie tylko ja, komentarze pod jego setami mówią samo za siebie. Nie chcę tu umniejszać wartości obecnych mixów, ale jeśli ma to tak wyglądać, to może zaczniemy je nazywać "Random & Uncomplete Hit House Mix"? Bo chyba house nie kończy się na tym co wisi w trackliscie nie?

Cytat:
Napisał tehn1x. Zobacz post
Ty uważasz, że wszystko będzie pod Ciebie, czyli osób, które cenią sobie brzmienia niekomercyjne, rzadko spotykane i nieznane przez użytkowników. Ciężko o to teraz wyobraź sobie.
Ciężko? Nawet teraz mógłbym podać przynajmniej 100 utworów, które wpisują się w schemat brzmienia niekomercyjnego, a które były promowane w stacjach komercyjnych. I nie, nieznane przez użytkówników brzmienia jak to określiłeś mają teraz jeszcze większe wzięcie (deep, tech, disco) niż "za czasów Dreamview". Przykład? Chociażby ZHU, 99 souls, czy Imany.
_Patryk jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali _Patryk za ten post: