4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Tune Of The Month by 4Clubbers.pl - Marzec 2016
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-03-2016, 15:04   #20
D!G!
..:: Rang Moderator ::..
  
 
D!G!'s Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 20 084
Tematów: 3472
Podziękowań: 85 133
THX'ów: 552 942
Nominated Tematy Tygodnia: 93
Nominacje T.T. : 29 046
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 194
Plusów: 300 (+)
D!G! 300D!G! 300D!G! 300D!G! 300

Nagrody Użytkownika

Odp: Tune Of The Month by 4Clubbers.pl - Marzec 2016

Cytat:
Napisał Ka Boom Zobacz post
Wybacz, jeśli mnie zrozumiałeś, ale pisząc o DJ Mag nie miałem na myśli jakichkolwiek przekrętów, a jedynie to, że wygra popularność, a nie kunszt.
A co do samego postu- nie chodziło mi o szukanie problemu czy coś z tych rzeczy. Wiem, że to zabawa, ale napisałem tylko o tym, jak ją odbieram. Mówiąc szczerze nawet przez chwilę liczyłem na to, że uda się niektórych nakierować na to, aby wybierając T.T. przede wszystkim SŁUCHALI, a nie patrzyli tylko na alias. Ale nie oszukujmy się- to niemal niemożliwe, taki jeden post przejdzie niezauważony na tak wielkim forum.
I owszem, masz rację- niszowe gatunki nie mają tutaj (w tym konkursie) najmniejszych szans. A szkoda, bo jest masa utworów, które przebijają te wszystkie tutaj i sam o tym dobrze wiesz
No nic, zabawa to zabawa, głos oddany no i cześć!

Z góry przepraszam za post niezwiązany z tematem.
Tak to prawda, jest sporo utworów które spokojnie mogły by znaleźć się (i powinny) w tym głosowaniu. Może na przestrzeni kolejnych miesięcy zacznie się to zmieniać, jednak jest też tak jak napisałeś że nie ma co się oszukiwać ponieważ obecnie to wygląda tak że najłatwiej mają rzecz jasna te popularne produkcje. Dzięki za sprostowanie/wyjaśnienie Patryku, Pozdrawiam
D!G! jest offline  
D!G! dostał 2 podziękowań za ten post.