4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Tune Of The Month by 4Clubbers.pl - Marzec 2016
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-03-2016, 07:18   #18
Ka Boom
..:: true Member ::..
  
 
Ka Boom's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Sep 2012
Miasto: Prudnik
Wiek: 27
Postów: 327
Tematów: 5
Podziękowań: 887
THX'ów: 24
Imię: Patryk
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
Ka Boom 2
Odp: Tune Of The Month by 4Clubbers.pl - Marzec 2016

Cytat:
Napisał Dj. DiGi Zobacz post
Sorry, ale DJ Mag to DJ Mag tam mogą się dziać przekręty i inne badziewia, tutaj to tylko i wyłącznie Wy głosujecie na "Tune Of The Week" więc jeśli ktoś ma z tym problem to niech piszę do ludzi by głosowali tylko i wyłącznie na te ambitne utwory. Proste i logiczne, przecież to nie My będziemy decydować za Was, bo gdybyśmy decydowali to lista wyglądała by pod Nasze dyktando, a uwierz mi wtedy dopiero byłaby lawina niezadowolenia. Chodzi tutaj przede wszystkim o zabawę i czerpanie z niej radości, każdy z Nas może doszukiwać się problemów, że nie ma utworów z gatunku: Bounce, Minimal, Techno, Hardstyle, Hands Up itd. -> pytanie polega na tym czy warto w ogóle tego się doszukiwać? Bo jeśli dany dział ma mało odbiorców to chyba nikt nie będzie go sztucznie podbijał, albo chodzi o uczciwą rywalizację; albo o 'walenie konia' za przeproszeniem.
Wybacz, jeśli mnie zrozumiałeś, ale pisząc o DJ Mag nie miałem na myśli jakichkolwiek przekrętów, a jedynie to, że wygra popularność, a nie kunszt.
A co do samego postu- nie chodziło mi o szukanie problemu czy coś z tych rzeczy. Wiem, że to zabawa, ale napisałem tylko o tym, jak ją odbieram. Mówiąc szczerze nawet przez chwilę liczyłem na to, że uda się niektórych nakierować na to, aby wybierając T.T. przede wszystkim SŁUCHALI, a nie patrzyli tylko na alias. Ale nie oszukujmy się- to niemal niemożliwe, taki jeden post przejdzie niezauważony na tak wielkim forum.
I owszem, masz rację- niszowe gatunki nie mają tutaj (w tym konkursie) najmniejszych szans. A szkoda, bo jest masa utworów, które przebijają te wszystkie tutaj i sam o tym dobrze wiesz
No nic, zabawa to zabawa, głos oddany no i cześć!

Z góry przepraszam za post niezwiązany z tematem.
Ka Boom jest offline  
Ka Boom dostał 2 podziękowań za ten post.