4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - ZDobrejWoli
Wątek: ZDobrejWoli
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-03-2016, 18:15   #1
ZDobrejWoli
..:: Aktywny ::..
  
 
ZDobrejWoli's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2016
Miasto: Najlepsza z planet ;)
Postów: 39
Tematów: 13
Podziękowań: 21
THX'ów: 137
Imię: Piotr
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 1 (+)
ZDobrejWoli 1
Odwiedź profil ZDobrejWoli na Facebook Odwiedź profil ZDobrejWoli na Twitter Odwiedź profil ZDobrejWoli na Soundcloud.com
ZDobrejWoli

Witajcie

Zacznę od tego, że nazywam się Piotr. I na tym, w ramach wprowadzenia o mojej skromnej osobie, pozostańmy.

Moje konto na tej stronie powstało w głównym stopniu dla zaprezentowania mojego bloga, tworzonego od stycznia 2015 roku: Z Dobrej Woli | Expect the unexpected!

W jego ramach tworzę cotygodniowe artykuły, które podsumowują wydania ze świata muzyki elektronicznej; czasami również recenzje, a także wywiady z twórcami (o których za chwilę). Przyznam Wam, że jestem naprawdę dumny z tego, czego udało mi się dotychczas osiągnąć Nic nie sprawia mi większej radości, niż łączenie moich dwóch największych pasji - muzyki oraz pisania (dziennikarstwa).

Dlaczego 'Z Dobrej Woli'? Bo właśnie w ten sposób jest prowadzony mój blog oraz profile społecznościowe na Facebooku i Twitterze (na których codziennie dodaję utwory, które mnie zainteresowały, zaskoczyły, których po prostu nie warto ominąć) - to główny powód Drugi - bardziej prywatny - jest znany osobom, które znają mnie bliżej

Przejdźmy teraz do wywiadów, do których lektury serdecznie zapraszam:

- Angelica S & Science Deal (rosyjsko-holenderskie małżeństwo tworzące i promujące emotional trance; obecni właściciele Crystalclouds Recordings): LINK

- cYsmix (norweski producent wydający swoją muzykę na rynku japońskim): LINK

- Dimension (hiszpański muzyk, wydający m.in. w Flashover Recordings i Coldharbour Recordings): LINK

- Nifra & Alexandre Bergheau (znani twórcy na scenie trance - Słowaczka i Francuz; ekskluzywny wywiad przeprowadzony w czasie ich wspólnego tournee po Indonezji): LINK

- Styller & Basil O'Glue (założyciele i właściciele wytwórni Saturate Audio): LINK

- Robin Brandes aka Rob Mayth (znany niemiecki autor muzyki dancecore i dance): LINK

- Aitra (polska producentka rytmów progressive house, trance i chillout): LINK

- Gai Barone(włoski producent muzyki progressive house i techno): LINK

- Moonbeam (rosyjski duet, znany głównie z wydań dla Black Hole Recordings): LINK

- Alex van ReeVe & Mike van Fabio (polscy producenci muzyki trance): LINK

- Tioan (obiecujący, kontrowersyjny twórca z Polski): LINK

- Orkidea (doświadczony muzyk z Finlandii): LINK

- Christian Blecha - Freigeist/Deepforces (austriacki twórca muzyki trance): LINK

- Jonas Steur (belgijski producent muzyki trance): LINK

- Marcin Przybylski (polski twórca progressive house, techno oraz... hardstyle): LINK

- Outer Pulse (wenezuelski duet, tworzony przez braci): LINK

- Josh O'Nell (polski producent, wspierany przez Schillera i... zespół Piersi!): LINK

- Alex Di Stefano (włoski twórca muzyki z pogranicza techno i trance): LINK

- Nitro Fun (wschodząca gwiazda wytwórni Monstercat): LINK

- Jennifer Rene (znana amerykańska wokalistka, użyczająca swojego głosu głównie do produkcji trance'owych): LINK

- Alex O'Rion (holenderski muzyk o charakterystycznym stylu, obracający się w klimatach progressive house): LINK

- Andy Line (polski producent, który ma na swoim koncie, m.in. EP-kę w wytwórni Hazema Beltagui'ego): LINK

- Juraj Klicka (Driftmoon) + Kim Kiona (słowacki producent i holenderska wokalistka, para w życiu i na scenie; tuż przed ubiegłoroczną edycją Transmission): LINK

- Black Sunset Music (trzyczęściowy wywiad z właścicielami wytwórni - Jeremy'm Vancaulartem i Assafem): LINK 1 LINK 2 LINK 3

- Kenji Sekiguchi & Nhato (japońscy twórcy powiązani z wytwórnią Otographic Music; ciekawostka - przetłumaczony również na język japoński - źródło): LINK

- Evgeny Lebedev (zdolny, rosyjski producent muzyki progressive house): LINK

- Ludo Ji + Vini Vici (współtwórca oryginalnej wersji "Free Tibet" oraz wstęp od twórców znanego remiksu w rytmach psychedelic trance): LINK

Nie zależy mi na przeprowadzaniu wywiadów wyłącznie z ludźmi z samej czołówki; głównym celem jest rozmowa z osobami, które mnie po prostu interesują

Moje zaangażowanie w powyższe hobby jest niezależne od liczby obserwujących moje poczynania

Na koniec, przepraszam za długość przywitania Moim celem będzie tutaj dialog z użytkownikami na tematy muzyczne + być może również tworzenie osobnych artykułów, pożyjemy - zobaczymy

PS. Serdecznie dziękuję moderatorom i administratorom za zgodę na założenie konta.

Last edited by ZDobrejWoli; 06-03-2016 at 11:20.
ZDobrejWoli jest offline  
ZDobrejWoli dostał 34 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents