4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Potrzebuje pomocy w składaniu komputera do produkcji.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-12-2015, 10:46   #9
msbrightside
..:: senior Member ::..
  
 
Dołączył/a: 16 Jul 2012
Miasto: brak
Wiek: 26
Postów: 143
Tematów: 2
Podziękowań: 71
THX'ów: 31
Imię: Karina
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
msbrightside 3
Odwiedź profil msbrightside na Twitter
Odp: Potrzebuje pomocy w składaniu komputera do produkcji.

Hejo, pc to pc - są też lapki z prockami wysokonapięciowymi więc granica się zaciera. Thinkpad T-430 posiadam i bardziej przepłacić nie można w porównaniu bebechy/cena. Mobilny i5 tnie mi nawet przy wirtualizacji więc to zły pomysł, zwłaszcza jeśli będziesz odpalał po parę instancji potężnych vst lub bardzo rozbudowane projekty... Jestem na podobnym etapie wyboru komputera, teraz polityka producentów jest taka, że z dobrym prockiem dostaje się wypasioną grafikę, której raczej przy produkcji nie używamy a grafa to w większości przypadków duża część ceny laptopa. Myślałam nad złożeniem sobie hyperbooka ze samą zintegrowaną, ale też drogo wychodzi... Finalnie staneło u mnie np. na MSI GP62 Leopard pro, którego wariant z 16 gb ramu, 1 tb hdd 7200 rpm i i7 piątej edycji hq gdzieś od 2,7 do 3,6 ghz zamyka się w twoim budżecie. wariant z ssd wiadomo jest droższy, jeśli już brać kompa z ssd to tylko pod m2 - różnice w prędkościach odczyt/zapis mogą być nawet dziesięciokrotne... Teraz nie jest trudno znaleźć przyzwoitego lapa, byle szukać. Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
msbrightside jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali msbrightside za ten post: