4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Problem z wirusami na komputerze
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-12-2015, 22:07   #10
badzi0
..:: true Member ::..
  
 
badzi0's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Jul 2015
Miasto: Kraków
Wiek: 28
Postów: 368
Tematów: 58
Podziękowań: 289
THX'ów: 964
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 25
Imię: Bartek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 13 (+)
badzi0 13
Odp: Problem z wirusami na komputerze

moim osobistym zdaniem (i nie tylko moim) antywirusy takie jak Avast, Ksy, AVG i inne gówienka to lipa nad lipami. Są to skarbnice wirusów i każdy szanujący się informatyk, wiedzący co robi nie używa takiego programu Popatrzcie na to tak: kto pisze wirusy i skąd w jednej chwili zespoły od antywirusów rozpoznają je i robią aktualizację? Sami sobie odpowiedzcie na te pytanie. Osobiście nie mam żadnego antywirusa a komputer mimo wieeeeeluuuuu torrentów i innych linków mam czysty jak CC+ dziewicy
A używam właśnie ADW, Combo i Malware...
Sprawdź czy nie masz niczego w Autostarcie, bo objawy po restarcie na to wskazują. Może to być zwykły worm. Sam takie pisałem w gimbazie, niewykrywalne dla programów antywirusowych a po właczeniu same wskakiwały do autostartu po czym wyskakiwał komunikat "Lets play a game" i wyłączał komputer, po włączeniu kompa komunikat "bawmy się dalej" i znowu gasł. Oczywiście taką zabawę można było zastąpić formatowaniem dysku lub zmienianiem ustawień, a to wszystko przez wiersz polecenia, którego głownym poleceniem było napisz i skopiuj :D Twoja zabaweczka do autostartu mogła wgrać polecenie odpalania zupełnie nieszkodliwego programu który instaluje oprogramowanie do przeglądarek
Sprawdź czy nie masz tam jakiś notatek exe, bat, TXT!
pozdro
badzi0 jest offline   Reply With Quote